به گزارش افکارنیوز، بهرام افشارزاده با حضور در فدراسیون فوتبال به کمیته اخلاق رفت. به نظر می‌رسد مدیرعامل باشگاه استقلال به خاطر جاسم کرار هافبک استقلال که به خاطر اعتراض به داور در دیدار با سایپا ۲ جلسه محروم شده در کمیته اخلاق حاضر شده تا توضیحاتی ارائه کند.

البته بهرام افشارزاده پیش از حضور در کمیته اخلاق به خبرنگار فارس در رابطه با اینکه امروز به چه دلیلی در فدراسیون فوتبال حاضر شده است، عنوان کرد: اینجا آمدم تا احوال اسدی دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال را بپرسم و عرض تبریکی به او داشته باشم.

وی در مورد اینکه کفاشیان امروز در فدراسیون نیست و آیا برای دیدار با او آمده بود، خاطرنشان کرد: برای تبریک به اسدی آمده‌ام و با کفاشیان کاری ندارم. او برای کسی کاری نمی‌کند که بخواهیم کاری با او داشته باشیم.

مدیرعامل استقلال در رابطه با وضعیت استقلال عنوان کرد: ‌ استقلال به صورت مرتب و منظم امور خود را دنبال می‌کند و شرایط مناسبی دارد.

افشارزاده در پاسخ به این سؤال که آیا در رابطه با وضعیت کرار جاسم هم صحبتی کرده است، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان فقط برای دیدن اسدی آمدهام در مورد کرار هم اگر اتفاق جدیدی بیفتد اطلاعرسانی میکنیم.