به گزارش افکارنیوز، امیر ارسلان مطهری در خصوص وضعیت خودش و اینکه توانست گل صعود تیم نفت به لیگ قهرمانان آسیا را مقابل الجیش قطر به ثمر برساند، اظهار داشت: خوشبختانه این روزها شرایط خوبی دارم. در لیگ برتر با نفت تهران در بالای جدول حضور داریم و در لیگ قهرمانان آسیا هم توانستیم الجیش را شکست دهیم و به مرحله گروهی برسیم. خوشحالم توانسته‌ام با تمرین‌های خوب، در بازی‌ها جواب اعتماد کادرفنی را بدهم و امیدوارم این روند را حفظ کنم. گلی هم که زدم ثمره تلاش هم‌تیمی‌هایم بود و من کار خاصی انجام ندادم.

وی افزود: با توجه به اینکه ابتدای فصل بازی‌های زیادی را از دست دادیم و تیم جوانی هم داشتیم، کسی فکر نمی‌کرد بتوانیم صدرنشین شویم اما با تلاشی که انجام دادیم، به این مهم رسیدیم. در ابتدای فصل امتیازات زیادی را به دلیل جوانی و کم تجربگی تیم‌مان از دست دادیم اما این مشکل اکنون مرتفع شده و امیدوارم تا پایان فصل این شرایط را حفظ کنیم. هدف‌مان قهرمانی در جام حذفی است و همانطور که همه می‌گویند که نفت در لیگ قهرمانان آسیا هم یک پدیده نوظهور خواهد بود، همینطور هم خواهد شد.

مهاجم نفت تهران با اشاره به حضور این تیم در هر ۳ جام، خاطرنشان کرد: ما به هر ۳ جام فکر می‌کنیم و آنها را می‌خواهیم اما بیشتر تمرکزمان روی خوب بازی کردن است. مطمئناً به دنبال قهرمانی در جام حذفی خواهیم بود و در لیگ برتر و آسیا بیشتر به دنبال ارائه بازی‌های خوب هستیم.

مطهری درباره اینکه در چند وقت اخیر بسیار مورد توجه واقع شده و در تیم نفت و تیم امید نمایش خوبی داشته است، گفت: سال گذشته سربازی من در تیم مقاومت تمام شده بود اما آنها من را نگه داشتند. شاید اگر یک سال زودتر به لیگ برتر می‌آمدم می‌توانستم زودتر از این‌ها در فوتبال ایران دیده شوم اما قسمت اینگونه بود. اکنون هم خوشحالم که می‌توانم به تیم نفت و امید کمک کنم و بازیکنی مؤثر باشم.

وی درباره دیدار روز سه‌شنبه هفته آینده نفت مقابل پاختاکور عنوان کرد: کادرفنی هنوز پاختاکور را برای ما آنالیز نکرده و شناخت زیادی از آنها نداریم اما مطمئناً می‌توانیم با کار کردن روی نقاط ضعف و قوت این تیم نتیجه‌ای خوب بگیریم. همه می‌گفتند بازی با الجیش برای نفت سخت خواهد بود و حتی پیش‌بینی حذف شدن ما را می‌کردند اما با یک آنالیز خوب توانستیم از این بازی سخت به راحتی عبور کنیم. در بازی با پاختاکور نیز تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا به نتیجه‌ای خوب برسیم.