به گزارش افکارنیوز، حمید درخشان در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم در خصوص اظهارات مهدی تارتار مبنی براینکه پرسپولیس در بازی شب گذشته فقط یکی دو موقعیت گل داشت گفت: با احترام به سرمربی صبا فکر می‌کنم اگر او دوباره فیلم بازی را تماشا کند متوجه می‌شود که پرسپولیس بهترین بازی این فصل خودش را انجام داد و حتی ما توپ را به تیر دروازه‌ هم زدیم.

وی افزود: تیم من بالغ بر ۸،۹ موقعیت صد در صد را از دست داد و فکر می‌کنم این بی‌انصافی است که بگویند تیم ما موقعیت نداشته است. من به بازیکنانم و تیمم افتخار می کنم ولی فکر می‌کنم دوستان بازی را ندیدند که می‌گویند ما یکی، دو موقعیت داشته‌ایم. متاسفانه بدشانسی دست از سر ما بر نمی‌دارد و متاسف هستم که ما نمی‌توانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر شما خودتان جای هواداران بودید چه واکنشی نشان می‌دادید گفت: بارسا هم در خیلی از بازی‌ها فرصت خلق نمی‌کند ولی گل می‌زند. من نمی‌خواهم نبش قبر کنم اما ببینید که تغییر و تحولات چقدر در تیم ما تاثیر گذاشته است؟ مگر می‌شود در یک فصل یک تیم سه، چهار مدیرعامل عوض کند؟ بازیکن چقدر می‌تواند فشار را تحمل کند. آنها تمرکز خود را از دست دادند و این هم به خاطر فشارهای روحی زیاد است.

درخشان تاکید کرد: پرسپولیس مثل بچه سرراهی شده است و هر مدیری می‌آید ۲۰ روز می‌ماند بعد می‌رود. این رویه در روند روحی بازیکنان ما تاثیر گذاشته و آنها نمی‌توانند حتی در ضربات آخر خوب عمل کنند.

وی در پایان در خصوص درخشش دروازهبان صبا در بازی دیروز گفت: همه جلوی ما انگیزه دارند. تمام تیمها با انگیزه مقابل ما ظاهر میشوند و همه میخواهند با چنگ و دندان از پرسپولیس امتیاز بگیرند. شاید اگر نیمه دوم تلویزیون بازی ما را نشان نمیداد کسی نمیدانست گلر ما چه کسی است. امیدوارم این بدشانسیها دست از سر ما بردارد و ما از نوار ناکامی خلاص شویم.