به گزارش افکارنیوز، تیم فوتبال گسترش فولاد با ترکیب داوود نوشی‌سوفیانی، مصطفی اکرامی، محمد ابراهیمی، سیدمحسن حسینی، علیرضا میرشفیعیان، مگنو باتیستا، جابر انصاری، مرتضی اسدی، میثم نقی‌زاده، محسن بیاتی‌نیا و لئوناردو پیمنتا به مصاف استقلال خواهد رفت.

* به هنگام ورود خبرنگاران به ورزشگاه خصوصی گسترش فولاد تعدادی از آنها مورد بازرسی بدنی قرار گرفتند.

* در بیرون از استادیوم مسئولان برگزاری مسابقه برای تماشاگران ایستگاه صلواتی راه‌اندازی کردند تا آنها از امکانات استفاده کنند.

* در حالی که کمتر از ۳۰ دقیقه به آغاز بازی باقی مانده است تنها ۲۰۰ نفر از تماشاگران در ورزشگاه حضور دارند. نکته قابل توجه بازی امروز حضور تماشاگران تراکتورسازی برای حمایت از گسترش فولاد است. هواداران تراکتورسازی با زبان آذری شعار می‌دهند «برای آذربایجان تیم ها فرقی نمی‌کند».

*اسکوربورد ورزشگاه در فاصله ۳۰ دقیقه به آغاز بازی از کار افتاده است.

* بازیکنان تیم استقلال برخلاف بازی‌های دیگر خود در شهرستان‌ها در سکوت کامل وارد زمین شدند.

* احمد صالحی و تیم داوری‌اش همزمان با دو تیم وارد زمین شد و به گرم کردن بدن‌ خود پرداخت.

* اینترنت ورزشگاه تبریز شرایط مساعدی ندارد و خبرنگاران به ندرت می‌توانند از آن استفاده کنند.

* لئوناردو پیمنتا مهاجم گسترش با مدل موی عجیب خود تعجب همه بازیکنان استقلال را برانگیخت. استقلالی‌ها اعتقاد دارد پیمنتا با این مدل مو منشوری می‌شود!

* امیر قلعه‌نویی قبل از شروع مسابقه به بازدید از زمین چمن پرداخت و با بازیکنان و کادر فنی گسترش فولاد خوش و بش کرد.

* فراز کمالوند قبل از شروع بازی به سمت اندک تماشاگران گسترش فولاد رفت و برای آنها دست تکان داد. این تعداد از هواداران برای دقایقی علیه قلعه‌نویی نیز شعار دادند.

* تعدادی از جانبازان جنگ تحمیلی در کنار نیمکت دو تیم مستقر شدند ولی جایگاه آنها چندان مناسب نیست.

* جاسم کرار به هنگام گرم کردن بازیکنان دو تیم نزد فراز کمالوند رفت و با سرمربی سابق خود خوش وبش کرد. همچنین محسن فروزان نیز با مسئولان گسترش فولاد برخورد گرمی داشت.

* وحید طالب لو با وجود سرماخوردگی شدید در فهرست ۱۸ نفره استقلال قرار دارد. این بازیکن روز گذشته هم با آبیپوشان تمرین نکرد.