به گزارش افکارنیوز، جواد کاظمیان که خودش سابقه بازی با پرسپولیس را دارد گفت‌وگوی جالبی در مورد شرایط این تیم و صبا انجام داد که در زیر می‌خوانید.

فکر نمی‌ کردم پرسپولیس اینقدر روان بازی کند
من نگفتم که ما شانس آوردیم که برابر پرسپولیس نباختیم. حرف من این بود که پرسپولیس خوب بازی کرد و یکی، دو موقعیت خیلی خوب هم داشت که ما شانس آوردیم آن توپ ها گل نشد. البته ما هم تیممان عقب بسته شده بود، می‌ خواستیم از ضدحمله ها استفاده کنیم که شاید نتوانستیم از موقعیت هایمان به خوبی استفاده کنیم. با این من خودم فکر نمی‌ کردم پرسپولیس با این فشار و استرس هایی که در این هفته ها درگیر آن است بتواند اینقدر خوب بازی کند.

نمی‌ دانم برای پرسپولیس چه اتفاقی افتاده است
نمی دانم برای پرسپولیس چه اتفاقی افتاده است که در این هفته ها آرامش ندارد. سال هاست که می‌ خواهند این باشگاه را به بخش خصوصی واگذار کنند ولی این اتفاق نمی‌ افتد و هر دفعه این موضوع به تاخیر می‌ افتد. من امیدوارم پرسپولیس با واگذار شدن به بخش خصوصی به آرامش برسد.

در پرسپولیس بودم الان ۹۰ گل زده بودم
من از سال ۸۲ تا ۸۴ که در پرسپولیس بودم برای این تیم حدود ۳۳ یا ۳۴ گل زده بودم. اگر در این تیم مانده بودم حتما الان تعداد گل هایم را به ۸۰ و ۹۰ گل رسانده بودم این چیزی است که اگر در پرسپولیس بودم آن را ثابت می‌ کردم. زمانی که از امارات برگشتم هرگز فکر نمی‌ کردم که از تیم محبوبم دور بمانم و دوست داشتم فوتبالم را در پرسپولیس تمام کنم. اما شرایط طوری رقم خورد که از این تیم دور ماندم.

در بازی با پرسپولیس آمده نبودم
من در بازی با پدیده در دقیقه ۱۰ مصدوم شدم و از زمین بازی تعویض شدم. فقط ۲ روز فرصت داشتم با صبا تمرین کنم و از نظر آمادگی خیلی در شرایط خوبی نبودم. تلاش می‌ کنم در بازی های بعدی عملکرد بهتری داشته باشم و بتوانم برای صبا مثمرثمر باشم.

نتوانستیم دستورات فنی تارتار را در زمین پیاده کنیم
نتوانستیم در بازی با پرسپولیس دستورات فنی مهدی تارتار را در زمین پیاده کنیم. او برای حمله های ما برنامه داشت ولی ما نتوانستیم خوب عمل کنیم. البته این را بگویم که ما در خط دفاعی خیلی خوب بازی کردیم و اگر در حمله هم خوب بودیم شاید می‌ توانستیم پرسپولیس را ببریم.

صبا باید از سه بازی آخرش ۵ امتیاز می‌ گرفت
ما درست است که خوب نتیجه نگرفته ایم اما فوتبال فوق العاده ای بازی می‌کنیم. برابر پدیده ۵ موقعیت صددرصد گل داشتیم و چند بار توپ به تیرک دروازه خورد. در بازی با تراکتور هم حق مسلم مان پیروزی بود اما با اشتباهات داوری حتی مساوی هم نگرفتیم. فکر می‌ کنم نتیجه مساوی برابر پرسپولیس نتیجه خوبی بود چون شخصیت را به تیم ما برگرداند. ما باید از سه بازی آخر خود حداقل ۵ امتیاز می‌ گرفتیم اما الان یک امتیاز داریم.

شاید روزی به پرسپولیس برگشتم
فکر می‌ کنم اگر از نظر روحی کمی شرایطم بهتر شود می‌ توانم در پرسپولیس بازی کنم. خیلی دوست دارم به پرسپولیس برگردم و همانطور که قبلاهم گفتم زمانی که در این تیم بازی می‌ کردم اتفاق هایی افتاد که مجبور شدم از این تیم جدا شوم.

بازیکنان پرسپولیس گمنام هستند
من هم قبول دارم که بازیکنانی که الان در پرسپولیس بازی می کنند، بازیکنان گمنامی هستند و اسم و رسم چندانی ندارند. خودم زمانی که در پرسپولیس بازی می کردم با ۳۱ بازی ملی به این تیم آمدم و از نظر عملکرد بازیکن چهاردهم یا پانزدهم این تیم هم نبودم. الان نمی دانم چه اتفاقی افتاده که در پرسپولیس بازیکنان معروف بازی نمی کنند ولی امیدوارم این تیم بتواند در بازی های بعدی اش نتیجه بگیرد چون این تیم از خیلی از تیم های لیگبرتری برابر ما بهتر بازی کرد.