به گزارش افکارنیوز، علیرضا امامی‌فر در مورد بازی روز سه‌شنبه پرسپولیس و لخویای قطر در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه شرایط تیم نسبت به گذشته بهتر شده است. بعد از بازی با پدیده و صبا پرسپولیس ترکیب ثابت خود را پیدا کرده و هماهنگی بین بازیکنان بیشتر شده است. با حضور گابریل بین بازیکنان خط هافبک تعادل برقرار شده و امیدوارم مقابل لخویا مشکل عدم گلزنی تیم نیز حل شود.

وی در خصوص اینکه خیلی‌ها می‌گویند لخویا به راحتی پرسپولیس را شکست می‌دهد، اظهار داشت: نمی‌شود اینگونه صحبت کرد، بارسلونا هم در خانه به مالاگا باخت. ما میزبان هستیم و بازیکنان انگیزه فراوانی برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا دارند. با توجه به شناختی که از لخویا داریم می‌دانیم که تیم قدرتمندی بوده و در فاز حمله خوب است.

مربی پرسپولیس ادامه داد: در کنار قدرت لخویا، این تیم ضعف‌هایی هم دارد. اگر به بازی تکنیکی رو بیاوریم می‌توانیم لخویا را شکست دهیم، به نوعی لخویا بیشتر تیم تاکتیکی است تا تکنیکی. لخویا در تهران کار ساده‌ای ندارد و پرسپولیس هم برای این تیم حریف ساده‌ای نیست.

امامی‌فر در مورد نبود دفاع چپ تخصصی در پرسپولیس خاطرنشان کرد: حمید علی‌عسگر مقابل صبا در پست دفاع چپ عملکرد خوبی داشت و رضا نورمحمدی هم در این پست به میدان می‌رود. ما دفاع چپ کلاسیک نداریم چون پول برای خرید بازیکن خوب نداشتیم. همانطور که تاج گفته پرسپولیس برای رزرو هتل هم مشکل دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا باید منتظر پرسپولیس متفاوتی مقابل لخویا باشیم، عنوان کرد: با شرایط تیم فکر می‌کنم همینطور باشد. اگر بدشانس نباشیم و تیم‌ در گلزنی مشکلی نداشته باشد می‌توانیم مقابل لخویا به برتری برسیم.

مربی پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی بازیکنان این تیم گفت: در مورد مشکلات مالی حرف نزنم بهتر است، فقط این را می‌گویم که یکی از مهاجمان ما «لَنگ» پول تغذیه است و برای غذا از بازیکنان دیگر پول می‌گیرد. همه چیز را نمی‌شود به هوادار گفت. همین مهاجم در تمرین و بعد از شوت‌زنی غش می‌کند چون پول ندارد غذای درست و حسابی بخورد.

امامیفر ادامه داد: با این همه مشکلات باشگاه میخواهد دنبال یک مربی دیگر برود و به او ۳ میلیارد پول بدهد، بهجای این کارها باید پول بازیکنان را بدهند. بازیکنان پرسپولیس حق دارند مثل تیمهای دیگر پاداش بگیرند.