به گزارش افکارنیوز، پس از آسیب‌دیدگی پیام صادقیان، کادر درمانی بر سر او حاضر شد. کادر درمانی در گزارش وضعیت این بازیکن به کادر فنی، مشکل وی را جدی ندانست و ابراز امیدواری شد که وی امروز در تمرین حاضر باشد.

همچنین رضا نوروزی که دوره بدنسازی خود را از ۲۰ روز پیش آغاز کرده و تمرینات پرفشار، هوازی، جهش‌ها و رفلکس‌ها را پشت سر گذاشته تا دو هفته آینده دوره بدنسازی را تکمیل کرده و با خارج شدن از فشار بدنسازی، از ۲۰ اسفند در اختیار سرمربی خواهد بود.

نوروزی در حال حاضر تمرینات سرعتی و بی‌هوازی خود را آغاز کرده و از هفته گذشته نیز در بخشی از تمرینات گروهی و کار با توپ حضور دارد اما پزشکان و کادر فنی حضور وی در تمرینات درگیرانه را منع کرده است.

بنابر اعلام بدنساز پرسپولیس، تمرینات آماده سازی رضا نوروزی با نظر پزشک جراح وی، با توجه به روند بهبودی و انگیزه بسیار زیادی که خود او برای کمک به تیم دارد، زودتر از زمان پیش بینی شده، آغاز شد.

با توجه به اینکه رضا نوروزی دچار پارگی رباط صلیبی شده و مدت زیادی از میادین دور بود، پس از نهایی شدن برنامههای آماده سازی، کادر فنی روندی را برای بازگرداندن او به میادین طی خواهد کرد.