به گزارش افکارنیوز، باقری جمعه اول اسفند وارد چهل و دومین سال زندگی اش شد و بعد از اینکه در تماسی تولدش را به او تبریک گفتیم در خصوص پرسپولیس با ورزش سه وارد صحبت شد. او ابتدا در خصوص دیدارش با نژادفلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: مگر پستی به من پیشنهاد شده که بخواهم قبول کنم یا نکنم؟ اینکه من آقای نژاد فلاح را دیدم چه ربطی به این دارد که بخواهم در باشگاه پست و مقامی بگیرم. من قبلا هم با آقای نژادفلاح دیدار داشتم و تلفنی هم با او حرف زدم. چون با ایشان حرف زدم باید ماجرا به این ختم شود که پستی گرفتم؟ چون تازه آمده بودند من هم ایشان را دیدم و هیچ خبری نیست. هواداران لطف دارند که می خواهند من باشم اما هیچ خبری نیست.

باقری در رابطه با تعویض سرمربی پرسپولیس در این شرایط هم صحبت کرد: لطفا از قول من بنویسید باید از این کادر فنی حمایت شود تا تیم راحت تر کار کند. نباید تمرکز تیم را بهم بریزند. باید از این کادر حمایت تمام و کمال کنند و از مسوولان باشگاه هم می خواهند به این مسائلی که پیش آمده توجهی نکنند و تیم را به آرامش برسانند. امیدوارم با این حمایت پرسپولیس در آینده نتایج خوبی بگیرد چون شادی حق این هواداران است و دوست دارم آنها را خوشحال ببینم.

کاپیتان سابق پرسپولیس همکاری اش با افشین قطبی در صورتی که او به این تیم بیاید را تائید نکرد و گفت: من اصلا این حرف را تائید نمی کنم و باز هم می گویم باید از این کادر فنی حمایت شود. اصلا چنین چیزی صحت ندارد و قرار نیست من در پرسپولیس پستی داشته باشم.

او در مورد بازی پرسپولیس و صبا که شب تولدش برگزار شد گفت: نتایج پرسپولیس اینقدر بد بوده که با این بازی ها تولدم شیرین نمی شود. امیدوارم زودتر شرایط باشگاه خوب شود. امیدوارم یک نفر هم برای خرید باشگاه پیدا شود. البته من گفته بودم که با این قیمت خریداری پیدا نمی شود و همین هم شد!