به گزارش افکارنیوز، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل لخویا در لیگ قهرمانان آسیا امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد و تا ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه پرسپولیسی‌ها زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداختند.

* در تمرین امروز پرسپولیسی‌ها همه بازیکنان شرکت داشتند و زیر نظر کادر فنی به تمرین پرداختند.

* محمدرضا خانزاده بازیکن مصدوم پرسپولیس ابتدا در کلینیک ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شد و سپس همراه با رضا نوروزی دور زمین به صورت اختصاصی به تمرین پرداخت.

* محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در تمرین گروهی حاضر شد و پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* بازیکنان پرسپولیس ابتدا زیر نظر مسعود مومنی مربی بدنساز تیم خود به دویدن پرداختند و سپس با انجام حرکات کششی بدن‌هایشان را گرم کردند. پاسکاری فشرده در نصف زمین از دیگر تمرینات امروز بازیکنان پرسپولیس بود که زیر نظر مربیان خود انجام دادند.

* سوشا مکانی و مسعود همامی‌پور دو دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس از ابتدای تمرین زیر نظر نادر باقری مربی دروازه‌بانان این تیم به تمرین پرداختند.

* فوتبال درون تیمی، سانتر از جناحین و شوت به سمت دروازه بخش اصلی تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود.

* پس از پایان تمرین و در حالی که بازیکنان بدن‌هایشان را سرد کردند رضا نوروزی به همراه مسعود مومنی مربی بدنساز پرسپولیس به صورت جداگانه دور زمین دویدند.

* ضیاء عربشاهی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس امروز در تمرین سرخپوشان حاضر شد.

* علی علی‌پور بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس امروز با تعدادی از اقوام خود به ورزشگاه درفشی‌فر آمد.

* ژوزه تادو بازیکن برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس با حالت ناراحتی ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کرد. گفته می‌شود این بازیکن برزیلی به دلیل دوری از خانواده اش شرایط خوبی ندارد و اعلام کرده دیگر نمی‌تواند چنین وضعیتی را تحمل کند.

گفتنی است، تیم فوتبال پرسپولیس روز سهشنبه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف لخویای قطر میرود.