به گزارشافکارنیوز، بهروز رهبری‌فرد به تازگی صاحب فرزند دیگری شده و هدیه بزرگی از خداوند گرفته است. فرزند دوم بهروز، دختری زیبا به نام آرالیاست. در مورد این نام سخت که از او می‌پرسیم، می‌گوید: «نه اینکه از بچگی در نیاوران بزرگ شدم و در پاریس تحصیل کردم، اسم دخترم را این‌طور گذاشتم که به کلاسم بخورد!»

بهروز کلاً اهل شوخی و خنده است. با او که باشید، از خنده دل‌درد می‌گیرید از بس روحیه‌‌اش بالاست. رهبری‌فرد برنامه ۹۰ را ندیده بود اما ماجرای نظرسنجی را می‌دانست و به ما گفت: «حق علی کریمی بود محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس شود. او پسر خوبی است اما نمی‌تواند حرف‌های دلش را به خوبی به زبان بیاورد و این موضوع، تنها نقطه ضعف علی است. اصلاً حق هر ۵ نفر بود.

ما هم که کشک هستیم! ولی من اگر می‌خواستم در این نظرسنجی شرکت کنم، به احمدرضا عابدزاده رأی می‌دادم.» او که با کسب ۶ قهرمانی، همچنان پرافتخارترین بازیکن پرسپولیس به شمار می‌رود، برای انتخابش، دلیل داشت: «احمدرضا کاپیتان همه ما بود. کسی را سراغ ندارم که عابدزاده را دوست نداشته باشد. قوت قلب همه‌مان بود، بعد از مرحوم حجازی تا ظهور عابدزاده، هیچ دروازه‌بان مطمئنی به تیم‌ملی نرسید، بعد از عابدزاده هم می‌بینید که همه نام‌ها زیر سایه‌‌اش هستند.

محبوبیت عابدزاده روی سکوهای ورزشگاه وحشتناک بود. طوری مردم تشویقش می‌کردند که سقف رختکن پرسپولیس زیر پای هواداران می‌لرزید. ما با شعار عابدزاده، عابدزاده از پله‌های ورزشگاه بالا می‌آمدیم و به زمین می‌رفتیم. این محبوبیت، الکی به‌دست نیامد، عابدزاده برای همه پرسپولیسی‌ها زحمت‌کشید اما چون علی کریمی به تازگی فوتبالش را به اتمام رسانده، بیشتر رأی آورد.

البته كريمي نسبت به دايي، باقري و مهدويكيا بيشتر در پرسپوليس ماند و طبيعي است كه محبوبتر هم باشد. بهروز در نهايت يك خاطره بامزه هم تعريف كرد تا با خنده، تماس را قطع كنيم: عابدزاده از علي پروين هم محبوبتر بود. يكبار پروين داشت خاطره تعريف ميكرد، حواسش نبود كه ما هم مشغول شنيدن آن هستيم. پروين گفت محمد، پسرش وقتي بچه بود، به او تكه كاغذي داده تا از عابدزاده امضا بگيرد. عليآقا هم افتاده به جان محمد و تا ميخورد، كتكش زده بود! بله، عابدزاده اينطوري محبوب بود.