به گزارش افکارنیوز، بهرام افشارزاده در حاشیه نشست هم‌اندیشی الزامات و اقدامات بازاریابی ورزش ایران درباره مشکلات مالی باشگاه استقلال گفت: قصد داریم این هفته مشکلات مالی را حل کنیم. متاسفانه اسپانسر باشگاه به تعهدات خود عمل نکرد و شرایط برای ما سخت شد. قصد شکایت از اسپانسر را نداریم ولی از مراجع قضایی پیگیر خواهیم بود.

وی در مورد اظهارات کرار جاسم علیه فدراسیون فوتبال ایران گفت: روز پنج‌شنبه هفته گذشته، کرار مدعی شد که از طریق مترجمش صحبت نکرده و از اظهارات او برداشت اشتباهی شده است. ضمن اینکه مهلت پاسپورت کرار به پایان رسیده بود و باید برای تمدید آن به عراق می‌رفت. او قول داده که امروز یا فردا به ایران بازگردد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شایعه تغییرات در هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: اصلا این موضوع صحت ندارد و تنها در رسانه‌ها این موضوعات را می‌شنوم. هیچ صحبتی در مورد در تغییرات در هیئت مدیره نداشتیم.

افشارزاده درباره بحثواگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: تا ۱۹ اسفند برای شرکت در مزایده فرصت داریم اما باید شرایط واگذاری فراهم و مسائل بازتر می‌شد. باید در مورد واگذاری این دو باشگاه، توضیح کاملی داده می‌شد.

وی در خصوص اظهارات مهدی تاج مبنی بر اینکه ایران خودرو و سایپا، تیمهای استقلال و پرسپولیس را خریداری کنند، تصریح کرد: مخالف این کار هستیم چون تیمهای پیکان و سایپا خودشان مشکلات زیادی دارند. به اعتقاد من این دو باشگاه باید به وزارت صنایع و معادن واگذار شوند.