به گزارش افکارنیوز، محسن بنگر درباره اظهارات طعنه آمیز خود پیرامون ضعف امکانات در پرسپولیس قبل از بازی با لخویا اظهار داشت: من اگر گفتم که پرسپولیس پیراهن تمرین ندارد به این دلیل بود که شرایط تیم خیلی حاد بود و در مسائل روزمره هم مشکل داشتیم. البته الان شرایط کمی بهتر شده است و امیدوارم با آمدن نژادفلاح دیگر چنین مشکلاتی نداشته باشیم. گفتن برخی مسائل برای پرستیژ پرسپولیس بد است.

وی درباره اینکه برخی بر این باورند برد پرسپولیس در بازی با لخویا، جرقه بوده است و احتمال تکرار آن نمایش، برابر بنیادکار ضعیف است بیان داشت: اصلا اینطور نیست و این پیروزی جرقه نبود. ما سه گل زدیم و می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم. پرسپولیس سه هفته است خوب بازی می کند. فرق بازی لخویا با بازی های دیگر این بود که توپ هایمان گل شدند. اگر به این روند ادامه بدهیم از گروه صعود می کنیم. من شخصا دلم به بازی با بنیادکار هم روشن است.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه آیا امیدوار است که سرخپوشان به کورس رقابت در بالای جدول در لیگ برتر برسند، گفت: هدف ما این است در لیگ سهمیه بگیریم. حیف است این تیم فصل آینده در آسیا نباشد. البته درست است رتبه فعلی پرسپولیس خوب نیست ولی با ادامه این روند، اصلا بعید نیست که سهمیه بگیریم.

وی درباره اظهارات کرار جاسم علیه فوتبال ایران و انتقادات برخی پرسپولیسی ها نظیر محمودخوردبین، مجتبی محرمی و مهدی مهدوی کیا در این باره اظهار داشت: کرار بازیکن پرسپولیس نیست و من اصلا دوست ندارم درباره او صحبتی کنم. او هر حرفی زده به من چه ارتباطی دارد.

بنگر درباره نیمکت نشینی سیدجلال حسینی در بازی جمعه شب الاهلی مقابل الشمال و اینکه آیا در زمان حضور حسینی در سپاهان میان او و زلاتکو کرانچار اختلاف وجود داشت عنوان کرد:سیدجلال یکی از بهترین مدافعان ایران و آسیا است که برای هر تیمی یک مهره کلیدی محسوب می شود.شاید دلیل خاصی داشته که کرانچار از او استفاده نکرده است.رابطه کرانچار با حسینی در زمان حضور در سپاهان پدر و پسری بود و فکر نمی کنم مشکل خاصی وجود داشته باشد.