به گزارش افکارنیوز، حمید درخشان درباره شرایط تیمش قبل از دیدار با بنیادکار ازبکستان اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی داریم. با بردی که هفته پیش به دست آوردیم روحیه مناسبی داریم. تمرینات خود را ادامه می دهیم و فردا نیز به ازبکستان می رویم تا یک بازی خوب مقابل بنیادکار برگزار کنیم.

وی درباره دیدار با بنیادکار بیان داشت: بازی سختی با بنیادکار داریم. تیم حریف بسیار چغر است و با توجه به اینکه از حمایت هوادارانش بهره مند است، به سختی امتیاز می دهد. ما باید بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به امید خدا دست پر از ازبکستان برگردیم.

سرمربی پرسپولیس درباره شکست تراکتورسازی و نفت تهران مقابل تیم های ازبکستانی و اینکه چنین امری چقدر در شرایط پرسپولیس تاثیر دارد، تاکید کرد: ما کار خودمان را می کنیم. برای نفت و تراکتورسازی و همچنین فولاد آرزوی موفقیت می کنم. البته باید بگویم بنیادکار از پاختاکور و نسف قارشی قوی تر است اما با همت بچه ها می توانیم از این مسابقه امتیاز بگیریم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که آیا در بازی با بنیادکار به پیام صادقیان بازی می دهد، تصریح کرد: باید ببینیم شرایط چطور می شود. هنوز تصمیم نهایی ام درباره ترکیب را نگرفته ام اما اگر صادقیان شرایط خوبی داشته باشد، قطعا بازی می کند. من همیشه آماده ترین ها را به زمین می فرستم و به دنبال موفقیت تیم هستم.

وی درباره امید عالیشاه خاطرنشان کرد: امید عالیشاه یکی از دونده ترین و بهترین بازیکنان پرسپولیس است که کمک زیادی به ما می کند. امیدوارم به روند خوبش ادامه دهد و بتواند در ادامه هم موثر باشد.

درخشان با اشاره به صحبت های بازیکنان پرسپولیس درباره کرار و ناراحتی استقلالی ها از این مساله گفت: من دوست ندارم در این باره حرفی بزنم. تمرکزم روی تیم خودم است و به این مسائل توجهی نمی کنم. از بازیکنان خودم نیز می خواهم آرامش خود را حفظ کنند و اجازه ندهند حاشیه ها به تیم وارد شود. در حال حاضر به هیچ چیزی غیر از موفقیت پرسپولیس مقابل بنیادکار فکر نمی کنیم.

وی در پایان افزود: از پیشکسوتان پرسپولیس بابت حمایتهایشان در چند هفته اخیر تشکر می کنم. امیدوارم ما نیز بتوانیم پاسخ محبت هایشان را بدهیم.