به گزارش افکارنیوز، حسین خبیری در مورد وضعیت آسیب دیدگی گابریل اظهار داشت: این بازیکن بلافاصله به بیمارستان رفته و پزشکان در معاینه تشخیص دادند که دچار شکستگی سر شده اما خدا را شکر وضعیتش حاد نیست.

وی در مورد اینکه گابریل به بازی مقابل النصر می‌رسد، خاطرنشان کرد: مهم سلامتی بازیکن است. ما وقت گرفته‌ایم تا او بلافاصله بعد از بازگشت به تهران به بیمارستان آتیه برود و اگر آسیب‌دیدگی‌اش جدی نباشد امکان بازی مقابل النصر را خواهد داشت.

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس ادامه داد: بازیکن نفت مقابل چشم داور با آرنج به سر بازیکن ما زد اما داور این صحنه را ندید و در حالی که باید بازیکن را اخراج مستقیم می‌کرد، ‌ حتی کارت زرد هم نشان نداد.

خبیری خاطرنشان کرد: بازی فوتبال ارزش اینکه جان بازیکن را به خطر بیندازند ندارد. در طول بازی آجر و تیرآهن بود که به زمین پرتاب می‌شد و اگر به سر بازیکنی برخورد می‌کرد چه کسی می‌خواست پاسخگو باشد. واقعا فوتبال ارزش آن را ندارد که به بازیکن ما فحاشی ناموسی کنند و آیا کفاشیان و تاج خودشان طاقت شنیدن چنین فحاشی را دارند؟

وی تاکید کرد: مسئولان کمیته انضباطی، سازمان لیگ و فدراسیون باید فکری انجام دهند. به هر شهری می‌رویم از زمان گرم کردن بازیکنان فحاشی ناموسی آغاز می‌شود و حتی در مسجد سلیمان با بلندگو فحاشی می‌کردند. برای باشگاه نفت مسجدسلیمان متاسف هستیم. قصد شکایت نداریم زیرا که شکایت‌مان به جایی نمی‌رسد اما مطمئنا مردم خوزستان از رفتاری که برخی تماشاگرنماها انجام دادند ناراحت هستند و ما هم متاسف هستیم. به مسئولان باشگاه نفت هم می‌گوییم که برای این افراد فکری کنند و جلوی آنها را بگیرند.