به گزارش افکارنیوز، دیدار دوستانه تیم های استقلال و صبا درحالی برگزار شد که شاگردان مهدی تارتار در پایان حریف خود را با ۴ گل شکست دادند.

جلال الدین علی محمدی در دقیقه ۱۰ روی پاس ایوب کلانتری گل اول را به صبا رساند همچنین کلانتری در دقایق ۴۴ و ۴۵ دوبار دیگر روی اشتباه مدافعان استقلال دروازه طالب لو را باز کرد تا نیمه اول با همین نتیجه ۳ بر صفر به سود صبا به پایان برسد. با شروع نیمه دوم امیر قلعه نویی که مشخص بود از عملکرد شاگردانش رضایت ندارد وحید طالب لو، حنیف عمران زاده، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، محمدرضا خرسندنیا را از زمین بیرون کشید و فروزان، بیک زاده و چندین بازیکن جوانش را به زمین فرستاد. در دقیقه ۵۵ مسابقه گل چهارم صبا روی اتفاقی عجیب رخ داد.

پاس به عقب مدافع استقلال به محسن فروزان رسید که این بازیکن قصد داشت توپ را دور کند اما ضربه او به سر مدافع تیمش برخورد کرد و درون دروازه استقلال جای گرفت. در دقیقه ۷۸ مسابقه روی پاس میلاد نوری محسن کریمی جوان آینده دار استقلال که دو گل به آلومینیوم زده بود روی حرکت تک به تک دروازه بان صبا را پشت سر گذاشت و گل اول آبی پوشان را به ثمر رساند تا بازی ۴ بر یک شود.

* مهدی تارتار در نیمه دوم این مسابقه بیش از نیمی از تیم خود را تغییر داد و بازیکنان جوان خود را به میدان فرستاد.

* در دقیقه ۷۰ مسابقه آشیل مهاجم صبای قم در موقعیتی رودرروی فروزان قرار گرفت و به این بازیکن برخورد کرد اما مصدومیت گلر استقلال جدی نبود و به بازی ادامه داد.

* حدود ۱۰۰ نفر از طرفداران استقلال از این مسابقه دیدن کردند.

* بازیکنانی مثل عمران زاده، طالب لو، ابراهیمی و حیدری بعد از دقیقه ۵۰ ورزشگاه را ترک کردند.