به گزارش افکارنیوز، علی اکبر محمدزاده در خصوص پرونده رسیدگی وضعیت جاسم کرار اظهار داشت: همکاران ما در روزهای پایانی سال گذشته در مورد این موضوع جلساتی برگزار کردند اما به مجازات یکسانی نرسیدند و اتفاق نظر پیدا نکردند. به همین دلیل قرار شد تا بار دیگر این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم و قرار شده او به همراه کسی که مصاحبه را گرفته در کمیته اخلاق حاضر شوند و در مورد این موضوع رو در رو صحبت کنند چرا که اگر این صحبت‌های او در قالب یک دوست انجام شده باشد با حالتی که به عنوان خبرنگار تماس برقرار شده باشد متفاوت است و در رای صادر شده هم تاثیر می‌گذارد. قرار است هفته آینده آنها در کمیته اخلاق حاضر شوند و در این باره صحبت کنیم و فکر می‌کنم در روزهای پایانی هفته آینده رای او صادر شود.

وی در خصوص اینکه قلعه‌نویی اعلام کرده موضوع کرار یک پروژه است، تصریح کرد: ما به این مسائل کاری نداریم و به صورت قضایی به آن نگاه می‌کنیم. به دنبال سیاسی‌کاری برای تیم و افراد نیستیم. کار خود را انجام می‌دهیم.

رئیس کمیته اخلاق در مورد اینکه سوشا مکانی پیش از دیدار مقابل راه‌آهن با لحن بدی با سرمربی پرسپولیس صحبت کرده و آیا این کمیته وارد این موضوع خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: اگر سرمربی پرسپولیس در این موضوع گلایه‌ای داشته باشد و اعتراضش را به ما بدهد ما قطعا رسیدگی خواهیم کرد. تاکنون گزارش خاصی به دست ما نرسیده و من هم در اخبار این مسائل را شنیدم.

وی در مورد اینکه پیشکسوتان پرسپولیس اعلام کردند برخی بازیکنان این تیم با دلالی وارد تیم شده‌اند و آیا کمیته اخلاق به این مسئله رسیدگی می‌کند یا خیر، گفت: نه تنها پیشکسوتان بلکه هر یک از دوستان اگر مدرکی دال بر این موضوع داشته باشد که مستند هم باشد می‌تواند به ما ارائه دهد و ما صد در صد این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

محمدزاده در مورد اینکه آیا درخشان و نعیم سعداوی حق اعتراض به رای کمیته اخلاق را دارند، گفت: این رای هنوز ابلاغ نشده است. درخشان، سعداوی و یوسف وکیا هر کدام ۱۰ میلیون تومان جریمه شدهاند و این رای قابل اعتراض هم است.