به گزارش افکارنیوز، حمید علیدوستی در مورد آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی نوجوانان گفت: پس از اتمام تورنمنت ژاپن اولین اردوی تیم ملی نوجوانان در سال ۹۴ از روز گذشته آغاز و تا روز چهارشنبه ادامه پیدا می‌کند.

وی افزود: تقریبا تا اواخر اردیبهشت آخرین مراحل استعدادیابی ما انجام می‌شود و پس از آن ما با قدرت کارمان را آغاز می‌کنیم و برای حضور در مرحله انتخابی رقابت‌های مقدماتی آسیا آماده شویم.

سرمربی تیم ملی نوجوانان در رابطه با اینکه چه برنامه اردویی تا شروع آن مسابقات در نظر دارند، تصریح کرد: هر ۱۰ روز یک بار اردویی را در آکادمی فوتبال برگزار خواهیم کردم. فدراسیون پیگیری برگزاری اردوها است و اگر پیشنهادی از خارج برای انجام بازی دوستانه برسد، آن را بررسی خواهیم کرد.

علیدوستی در مورد اینکه آیا اردوی خارجی مدنظر قرار داده است، تاکید کرد: چند اردوی خارجی پیشنهاد شده که هنوز این مسئله قطعی نشده است. اگر مرحله استعدادیابی تیم ملی نوجوانان در اردیبهشت به پایان برسد به هدف اولیه‌ای که داشتیم رسیدیم و توانسته‌ایم حدود ۵۰ بازیکن را با دادن آموزش‌های لازم آماده کنیم. خوشبختانه کارمان به خوبی پیش می‌رود و شرایط بسیار مثبت است.

وی در پایان در مورد اینکه آیا از عدم بستن قرارداد با فدارسیون ناراحت نیستند، گفت: هنوز قرارداد نبستیم ولی کارمان را با قدرت ادامه میدهیم. قرار است در همین روزهای آینده این قرارداد به امضا برسد و مشکل خاصی وجود ندارد.