به گزارش افکارنیوز، مهدی شیری درباره این دیدار گفت: این بازی برای ما خیلی حساس است، اگر ببریم می‌ توانیم مدعی بمانیم و در ضمن ۵۰درصد از راه قهرمانی را نیز طی می‌ کنیم.

او در مورد رویارویی بازیکنان نفت با سرمربی سابقشان ادامه داد: آقای گل‌محمدی شناخت کاملی از بازیکنان ما دارد اما این شناخت کاملا دو طرفه است و این قضیه کار را سخت تر می‌ کند. آن تیمی ۳ امتیاز می‌ گیرد که بازیکنانش اشتباهات فردی کمتری داشته باشد. اگر این بازی را ببازیم کار خیلی سخت می‌ شود.

بازیکن نفت با اشاره به اینکه این دیدار می‌ تواند روی فینال جام‌حذفی بین تیم خودشان و ذوب‌آهن تاثیر بگذارد نظرش را اینگونه بیان کرد: به نظر من دیدار فردا پیش بازی فینال جام‌حذفی است و بسیار روی دیدار پیش روی دو تیم تاثیر می‌ گذارد.

هافبک زردپوشان تهران در مورد لقب مورچه اتمی که منصوریان به او داده گفت: علی آقا خیلی با من شوخی دارد و رابطه خوب ما به زمانی برمی گردد که در تیم‌ملی امید شاگردش بودم. از آنجایی که جثه من کوچک است آقای منصوریان لطف کردند و این لقب را دادند و من هم استقبال کردم.

شیری در پایان افزود: تمام توانمان را می گذاریم که قهرمان شویم از اینجا به بعد هر بازی ای که میکنیم نسبت به قبل خیلی مهمتر است، نفت از یکسری بازیکن جوان بی ادعا تشکیل شده در ضمن کادرفنی ما هم جوان است.