به گزارش افکارنیوز، در شرایطی که سیاسی بعدازظهر دیروز در گفت و گو با روزنامه نگاران خبر از برکناری قریب الوقوع برانکو ایوانکوویچ پس از بازی لخویا داده بود، شب گذشته در برنامه نود این موضوع را تکذیب کرد. سیاسی همچنین درپاسخ به سئوالی درباره بازکشت حسین عبدی به کادرفنی پرسپولیس پس از مذاکره با وی در دفتر باشگاه، این موضوع را هم منکر شد. این در حالی بود که عبدی در پایان جلسه با سیاسی گفته بود از وی خواسته شده به قطر برود اما سیاسی گفت: مطلقا در این باره با آقای عبدی حرف نزده ام و آنچه که گفته شده نظر ایشان بوده است!

سیاسی که روی دور تکذیب بود، در پاسخ به محمدحسین نژادفلاح قائم مقام مدیرعامل که روی خط آمده بود، موضوع بازگشت ناگهانی اش به دفتر باشگاه پرسپولیس و حضور در اتاق نژادفلاح را کاملا طبیعی دانست و آن را وظیفه قانونی خود خواند درحالیکه نژآدفلاح به وی گفت در غیاب او باشگاه با کمک های مالی حسین هدایتی و شرکت بهنام پیشرو می گشته و کاری هم روی زمین نمانده بوده که او بخواهد پس از آزادی " بدو بدو " به باشگاه بیاید و در کارها اخلال ایجاد کند. وی همچنین کنایه ای هم به سیاسی زد و درباره نحوه کسب درآمد وی نکاتی را به زبان آورد که از سوی سیاسی بی پاسخ ماند.

در این مکالمه، سیاسی گفت تمایل زیادی به ادامه کار در پرسپولیس ندارد اما به حکم هیئت مدیره تا زمان پذیرش استعفا وظایف قانونی خود را انجام می دهد . او همچنین در پایان حرفهایش در برنامه نود از نژاد فلاح به عنوان عضو خانواده شهدا و تاج سر نام برد تا هواداران پرسپولیس در نهایت متوجه نشوند که اوضاع وقاعا از چه قرار است .