به گزارش افکارنیوز، محمدرضا خلعتبری درباره بازگشتش به تمرینات سپاهان اظهار داشت: مشکل خاصی میان من و باشگاه نبود. من از یک مساله کوچک که دلم نمی خواهد آن را مطرح کنم، ناراحت شدم و سپس به باشگاه رفتم، صحبت کردیم و همه چیز حل شد.

وی ادامه داد: الان هم به تمرینات سپاهان برگشته ام. این تیم مثل خانه من است و در دو سالی که به سپاهان برگشته ام بهترین روزهای فوتبالی ام را سپری کردم. من برای هواداران خوب سپاهان ارزش زیادی قائلم و امیدوارم بتوانم در بازی های آینده برای تیم مثمرثمر باشم. دیگر هم واقعا دوست ندارم درباره مساله پیش آمده صحبتی انجام دهم.

مهاجم سپاهان درباره شرایط تیمش عنوان کرد: شرایط خیلی خوبی داریم. ما از دو بازی بسیار سخت توانستیم ۶ امتیازی بگیریم. الان شرایط جدول طوری است که هر ۴ تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند اما نکته اینجا است که ما بازی های دشواری داریم. باید تلاش کنیم تا بتوانیم به عنوان قهرمانی برسیم. برای این منظور بسیار امیدواریم و انشاءالله به چیزی که شایستگی اش را داریم می رسیم.

خلعتبری درباره دیدار با راه آهن بیان داشت: بازی با راه آهن بسیار دشوار است. راه آهن مربی قدرتمندی دارد که می خواهد نتایج قبل را جبران کند. کارمان دشوار است اما باید بازی را ببریم و در کورس قهرمانی بمانیم.

وی افزود: جای تیم سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا واقعا خالی است. به هواداران قول می دهم که سال اینده دوباره تیم خود را در آسیا ببینند که البته امیدوارم با قهرمانی بتوانیم جواز حضور در آسیا را به دست آوریم.

خلعتبری در پایان درباره نظرسنجی شب گذشته برنامه نود، خاطرنشان کرد: من برنامه نود را ندیدم اما از بین گزینه هایی که مطرح شده بود، خداداد عزیزی بازیکن محبوب تری است. او به حق عنوان محبوب ترین را به دست آورد.