به گزارش افکارنیوز، تکلیف سرخابی‌ها برای واگذاری به بخش خصوصی تا ساعاتی دیگر مشخص خواهد شد و از همین رو کسانی که به دنبال خرید این دو باشگاه هستند برای بالا بردن شانس خود وعده‌هایی نیز برای حضور پرقدرت تیم در فصل آینده نیز داده اند.

از همین رو گفته می‌شود نزدیکان حسین هدایتی که یکی از خریداران جدی باشگاه پرسپولیس است مذاکره با مهدی رحمتی و چند بازیکن دیگر مذاکراتی برای حضور در فصل آینده لیگ برتر آغاز کرده‌اند. مهدی رحمتی که این روزها به همراه پیکان شرایط خوبی ندارد و شانس بقای این تیم در فصل آینده کم است به دنبال تغییر تیم است و در گفتگو با این دوستان همه چیز را به پایان فصل و شرایط پیکان موکول کرده است.

از سوی دیگر شنیده می‌شود سبک دست نیز که یکی از خریداران باشگاه استقلال است نیز مذاکراتش را برای فصل آینده آغاز کرده است و به وسیله علیرضا منصوریان به مهدی رحمتی پیغام فرستاده که در تیم فصل آینده این حضور خواهد داشت.

البته به نظر می‌رسد همه چیز به سرنوشت خصوصی سازی و برنده این مزایده بستگی خواهد داشت و در صورت بقای امیر قلعه‌نویی در این تیم سرنوشت مهدی رحمتی به گونه دیگری رقم بخورد.

در حال حاضر مهدی رحمتی به باشگاه پرسپولیس نزدیکتر به نظر میرسد هرچند او دوست دارد با توجه به سابقه استقلالی بودنش بار دیگر در ترکیب آبیپوشان به میدان برود.