به گزارش افکارنیوز، حاج صفی در خصوص شرایط سپاهان برای قهرمانی گفت و گویی انجام داد:

در سه بازی گذشته عالی بودیم

ما در سه بازی اخیر خیلی خوب بازی کردیم و بردهای حساس و خوبی را بدست آوردیم. در چند بازی قبلی به غیر از دیدار با صبا که اتفاقات عجیبی افتاد نتوانستیم امتیاز بگیریم. اما در این سه بازی عالی بودیم و امیدوار هستیم در بازی های باقی مانده لیگ رقیب های ما در بالای جدول امتیاز از دست بدهند و ما هم کار خودمان را به بهترین شکل انجام دهیم.

بازی با پائین جدولی ها سخت تر است

بازی های ما با تیم های پائین جدول خیلی سخت تر است چون این تیم ها خطر سقوط را احساس کرده اند و جلوی ما می خواهند امتیاز بگیرند و مساوی به درد هیچکدام از تیم ها نمی خورد. ما هم برای قهرمان شدن باید حتما ۳ امتیاز را بگیریم. ما برای سه امتیاز به اهواز می رویم و می خواهیم با ۳ امتیاز به اصفهان برگردیم.

از بازی با تراکتور هم قسم شدیم

حضور محرم نویدکیا در این چند بازی به ما کمک کرده. اما از بازی با تراکتور هم قسم شدیم که امتیاز از دست ندهیم و حتی با وجود اینکه با یک گل عقب افتادیم توانستیم جبران کنیم چون نمی خواستیم بازنده باشیم. آنها در یک ضد حمله ما را غافلگیر کردند ولی توانستیم با دو گل استارت بازی های خوب مان را بزنیم. در بازی با پرسپولیس هم حریف در یک ضد حمله گل زد اما در اداما سپاهان حملات زیادی داشتیم و با برد به اصفهان برگشتیم. بازی با راه آهن هم شرایط سختی داشت چون این تیم برای اینکه از قعر جدول جدا شود امتیاز می خواست اما ما فوق العاده بودیم و سه گل هم زدیم. ما می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم و دروازه بان حریف خیلی خوب کار کرد. ما اول به سه امتیاز فکر می کنیم و بعد زدن گل های بیشتر. گرفتن سه امتیاز خیلی مهم تر است.

به آقا جواد تبریک می گویم

من به آقا جواد مربی گری تیم ملی تبریک می گویم. ایشان با ۱۵۱ بازی ملی واقعا می تواند به تیم ملی کمک کند و تجربیاتش به نفع فوتبال ملی است. خوشحال هستم که باز هم می توانیم از تجربیات او در تیم ملی استفاده کنیم و بتوانیم در آینده با تیم ملی نتایج بهتری بگیریم.

فقط به اروپا می روم

در برنامه هر ساله من لژیونر شدن است و امیدوارم بتوانم به هدفم برسم. در صورتی که بخواهم از ایران بروم قطعا به اروپا می روم. سال گذشته هم قرار بود لژیونر شوم که قسمت نشد.امیدوارم امسال با سپاهان قهرمان شویم و بعد برای فصل آینده ام تصمیم می گیرم.