به گزارش افکارنیوز، آنی‌یلی مدیر باشگاه یوونتوس در گفت‌وگویی تاکید کرد که کارلوس توس مهاجم آرژانتینی این تیم فروشی نیست. او در توضیحات اندکی گفت که این بازیکن ۳۲ ساله یک سال دیگر با تیمش قرارداد دارد و ضمنا می‌خواهد پس از آن هم در این باشگاه بماند.

در هفته‌های اخیر به با وجود باقی ماندن حدود ۱۴ ماه به قرارداد توس با یوونتوس، خبرهای فراوانی مبنی بر این‌که این مهاجم کوتاه قد می‌خواهد سری‌آ را به مقصد پریمرا دیویزیون یا لیگ برتر آرژانتین ترک کند منتشر شده است.

توس سابقه بازی در بوکا‌جونیورز، کورین‌تیانس، وستهام، منچستریونایتد، منچسترسیتی را پیش از پیوستن به یوونتوس(در تابستان ۲۰۱۳) دارد.

توس در فصل جاری ۲۰ گل برای یوونتوس به ثمر رسانده و بدین ترتیب در قهرمانی زود‌هنگام این تیم، نقش درخور توجهی را ایفا کرد. او کمک کرد که یوونتوس برای چهارمین بار متوالی و پی‌در‌پی به اسکودتو دست یابد.

گفتنی است که آندرا آنیلیتاجر که ۳۹ ساله و تورینی است، به ندرت در معرض رسانه‌ها ظاهر می‌شود. او مدیر باشگاه فوتبال یوونتوس و عضو اجرایی انجمن باشگاه اروپا است. او همچنین عضو هیئت مدیره فیات‌کرایسلر اتوموبیلز و اکسور است.

آندرا همانند پدر خود، که او نیز از ۱۹۵۵ تا ۱۹۶۲ رئیس باشگاه یوونتوس بود، علاقه بسیاری به یوونتوس داشت و از هنگام جوانی در بخش مالی و اداری باشگاه فعالیت میکرد. در در بهار ۱۳۸۹، آندرا آنیلی به عنوان رئیس جدید باشگاه جانشین فرانسوا ژان-کلود بلان شد.