به گزارشافکارنیوز، مهدی طارمی یکی از بهترین بازیکنان تیمش مقابل سایپا بود و گل حساس سه امتیازی بازی را زد تا پرسپولیس پس از مدت‌ها طعم پیروزی را در لیگ ‌برتر بچشد.

شنیده‌ای بازیکنان بنیاد‌کار از سوی النصری‌ها شارژ شده‌اند؟
نه، چطور؟

النصر عربستان برای پیروزی بنیاد‌کار رقم سنگینی پاداش تعیین کرده است!
ما اصلاً نگران این حربه نیستیم. از قول من بنویسید که النصری‌ها تمام چاه‌های نفت خودشان را هم بفروشند حریف خواست و اراده تیم ما برای برد مقابل بنیاد‌کار نمی‌شوند! هدف ما پیروزی بر بنیاد‌کار و صعود است و با حمایت هواداران قطعاً به این خواسته می‌رسیم.

شنیدیم کارت زرد تو مقابل سپاهان را پاک کرده‌اند!
بله، وکیلم دنبال این کار رفت و توانست کارت زرد را پاک کند. حالا بدون استرس و راحت‌تر بازی می‌کنم.

این روز‌ها سخت می‌شود تو را پیدا کرد.
دربی نزدیک است و ما هم در شرایط بسیار حساسی قرار داریم. می‌خواهم کمتر حرف بزنم و بیشتر روی این چند بازی حساس تمرکز کنم.

برای دیدار با گسترش فولاد تبریز، بنگر و رضا نور‌محمدی را در اختیار ندارید.
بنگر و نور‌محمدی بازیکنان بزرگی هستند اما من در تیم ایرانجوان بوشهر که بودم در پست دفاع میانی هم برای تیمم بازی کردم و اگر کادر فنی صلاح بداند حاضرم در این پست هم به میدان بروم.

به بنیاد‌کار گل بزنی باز هم مانند بازی با النصر شادی می‌کنی؟
نه. این بار شادی گل خاصی نخواهم داشت!

پیشنهاد یک میلیون دلاری القادسیه کویت به پدیده پرسپولیس
تیم فوتبال القادسیه کویت با ارائه پیشنهادی شگفت‌انگیز خواهان به خدمت گرفتن پدیده این روزهای پرسپولیس شد. مسئولان این باشگاه اعلام کردند برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی حاضرند یک میلیون دلار بپردازند و در ازای آن، یک فصل این مهاجم گلزن را به خدمت بگیرند. وکیل این بازیکن با تأیید این خبر به خبرورزشی گفت: «این پیشنهاد به‌دست ما رسیده ولی اولویت اول مهدی بازی در اروپاست نه بازی در کشورهای حوزه خلیج فارس و فعلاً به این پیشنهاد پاسخی نداده‌ایم.»

مروری بر گل‌های زده مهاجم بوشهری سرخپوشان
طارمی؛ مرد اول خط حمله پرسپولیس
پرسپولیس در شرایطی که روزهای خوبی ندارد، توانسته مهاجمی جوان به نام مهدی طارمی را به فوتبال معرفی کند که اگر قدر خودش را بداند، می‌تواند گلزنی بزرگ برای فوتبال ایران باشد. این مهاجم که اکنون با پیشنهادی جدی از القادسیه کویت روبه‌رو است در ۷ بازی موفق به گلزنی برای پرسپولیس شده است. با گل‌های او، پرسپولیس ۱۰ امتیاز گرفته و به تنهایی بهترین گلزن سرخپوشان است. جالب اینکه این بازیکن تا هفته بیست و چهارم تنها ۳ گل زده بود اما در پنج هفته اخیر ۴ بار برای پرسپولیس گل زده تا جهش خوبی در جدول گلزنان داشته باشد. این مهاجم بوشهری در ۷ بازی زیر موفق به گلزنی برای پرسپولیس در لیگ برتر شده است.
هفته سوم: پرسپولیس یک ذوب‌آهن صفر
هفته ششم: صبای قم صفر پرسپولیس ۲
هفته چهاردهم: پرسپولیس ۲ گسترش فولاد تبریز ۲
هفته بیست و چهارم: پرسپولیس ۲ راه‌آهن ۲
هفته بیست و پنجم: استقلال خوزستان یک پرسپولیس یک
هفته بیست و هفتم: سایپای البرز ۲ پرسپولیس ۲
هفته بیست و هشتم: پرسپولیس یک پیکان صفر