به گزارش افکارنیوز، حامد حدادی در مورد پیروزی ۹۹ بر ۹۱ مهرام مقابل پتروشیمی و قرار گرفتن در رده دوم لیگ اظهار داشت: بازی خوبی بود. تیم ما از همان ابتدا بهتر آغاز کرد و حتی اختلاف را به بیش از ۲۰ هم رساند، اما به هرحال شرایط بازی طوری شد که اختلاف امتیاز خیلی کم شد. خوشحالم که در نهایت برنده بازی شدیم. این برد کمک زیادی به ما کرد و توانستیم شکست دور رفت را جبران کنیم.

وی ادامه داد: باز هم باید با پتروشیمی بازی کنیم. دو مسابقه اول در تهران برگزار می‌شود و باید در خانه پیروز شویم تا کار راحتی در ادامه داشته باشیم.

ملی پوش تیم بسکتبال مهرام در مورد فحاشی تماشاگران پتروشیمی به وی عنوان کرد: نمی‌دانم چرا از ابتدا تا انتهای مسابقه به من فحاشی کردند و بدترین الفاظ را به کار بردند. اصلا از هم استانی‌ها و هم زبان‌هایم انتظار چنین رفتاری نداشتم. من تنها بازی خودم را انجام دادم و با کسی هم کاری نداشتم.

حدادی در مورد اینکه آنها معتقد بودند او به خاطر پول به مهرام رفته و به پتروشیمی نیامده است، گفت: ابتدا باید بگویم که ورزش حرفه‌ای است. از سوی دیگر من ۶ ماه برای آمدن به پتروشیمی منتظر مسئولان این تیم بودم که در نهایت به توافق نرسیدیم. شما نگاه کنید از ابتدای فصل چند بازیکن خارجی به پتروشیمی آمده و رفته است؛ چه قدر هزینه شده است. فقط برای من که خوزستانی هم بودم، نمی توانستند هزینه کنند؟

بهترین سنتر آسیا و تنها بازیکن ایرانی راه یافته به لیگ بسکتبال NBA تاکید کرد: هرجا رفته‌ام گفته‌ام خوزستانی هستم و به این موضوع افتخار می‌کنم، اما به هرحال برای پیوستن به پتروشیمی باید شرایطی حاصل می‌شد که نشد. فکر می‌کنم مهرام هم انتخاب درستی بود که انجام دادم.

وی ادامه داد: پیش از رفتن به مهرام هم به مسئولان این تیم گفتم انتخاب اول من پتروشیمی است، اما وقتی شرایط فراهم نشد، چه کاری می‌توانستم انجام دهم؟

تماشاگران پتروشیمی در بازی روز گذشته با مهرام علیه حامد حدادی فحاشی کردند و در پایان مسابقه هم پلیس و مسئولان دو تیم از برخورد فیزیکی جلوگیری کردند.