به گزارش افکارنیوز، بازی دو تیم پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان روز ۲۷ فروردین ماه برگزار شد و از سوی مجید بصیرت، مربی تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر حمله‌ور شدن به سوی داور، امتناع از اجرای دستور و تصمیم داور صورت گرفت. او طبق ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به ۳ جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کریم باقری، مربی تیم پرسپولیس نیز به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست به داور بازی، به تذکر کتبی محکوم شد.
تیم‌های سپاهان و پرسپولیس به دلیل تخلفات تماشاگران‌شان، هر کدام به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شدند و تیم پرسپولیس باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مسابقه دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپای البرز روز ۲۷ فروردین برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم مقابل صورت گرفت. این تیم به ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
حبیب گردانی، بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل رفتار غیر‌ورزشی یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

به دلیل رفتار غیر‌ورزشی و حرکات توهین‌آمیز، کاردوس آنتونیو، مربی تیم تراکتورسازی تبریز به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه دو تيم پديده مشهد و گسترش فولاد تبريز در هفته بيست و ششم برگزار شد و به دليل مديريت ضعيف، عدم حضور پزشك، رفتار غيرورزشي توپ جمعكنها، اهانت تماشاگران به عوامل تيم حريف، ورود غيرقانوني يكي از طرفداران به زمين مسابقه و حمله به بازيكن گسترش فولاد تبريز، كميته انضباطي ضمن تذكر كتبي به مسئولان و سرپرست تيم پديده مشهد، اين تيم را به مبلغ ۸۰ ميليون ريال جريمه نقدي محكوم كرد.