به گزارش افکارنیوز، شیثرضایی در مورد شرایط خودش و راه‌آهن، وضعیت این روزهای پرسپولیس و صحبت کرد.

ابتدا در مورد آخرین وضعیت مصدومیتی که داشتی صحبت کن.

من دو بار در این فصل مصدوم شدم و شرایط خاصی هم داشتم اما الان وضعیتم خیلی خوب است. در ۱۳ سالی که فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کنم این اولین مرتبه‌ای بود که اینطور دچار مصدومیت شدم.

شرایط راه‌آهن چطور است؟

همه می‌دانند که برای راه‌آهن در این فصل چه اتفاقاتی رخ داده است. استیلی در ابتدای فصل تیم را تحویل گرفت و بعد از آن هم در شرایطی خاص علی لطیفی سرمربی شد و بازیکنان زیادی هم از تیم جدا شدند که وضعیت سخت شد. با آمدن کاظمی وضعیت بهتر شد و حالا با پیروزی مقابل سایپا اوضاع بهتر شده است.

راه‌آهن برای ماندن در لیگ برتر چقدر شانس دارد؟

خوشبختانه شانس راه‌آهن بسیار زیاد است، ما هفته آینده بازی مرگ و زندگی با پیکان داریم که باید این تیم را شکست دهیم. تمام بازیکنان یکدل هستند تا تیم را در لیگ برتر نگه دارند.

کمی هم در مورد وضعیت بد پرسپولیس صحبت کن.

درخشان در شرایطی سرمربی پرسپولیس شد که کمتر مربی جرأت می‌کند کار کند. من فوتبالم را مدیون درخشان هستم و می‌دانم وضعیتش در پرسپولیس خوب نبود. هوادار واقعی پرسپولیس باید بداند که دست درخشان خالی بود و در فصل نقل‌وانتقالات هم مدیرعامل پرسپولیس زندانی شد که وضعیت را بدتر کرد. خوشحالم که درخشان استعفا داد و خودش از پرسپولیس رفت.

شرایط پرسپولیس خوب می‌شود؟

اگر قرار است پرسپولیس سال آینده تیم خوبی باشد منوط به این است کسی مالک باشگاه شود که بتواند تیم را از نظر مالی بی‌نیاز کند.

چرا حواشی در این فصل پرسپولیس به این اندازه زیاد بود؟

در تیم بزرگی مانند پرسپولیس کوچکترین حرکات بازیکنان هم دیده می‌شود.

اما در همین شرایط بازیکنی مانند پیام صادقیان در حاشیه غرق می‌شود…

صادقیان استعداد نابی دارد و می‌تواند از نظر فنی به پرسپولیس کمک کند. من نمی‌توانم در مورد صادقیان قضاوت کنم چون نه در پرسپولیس بازی می‌کنم و نه در زندگی شخصی او هستم.

خانزاده چطور؟

خانزاده پسر خوبی است اما مثل من «بی‌کله» است! اگر خانزاده در قطر با آن هوادار درگیر شده حتماً‌ به ناموس او بی‌احترامی شده است. هیچکس صدای آن هوادار را نشنید اما مطمئنم که آن شخص به خانواده خانزاده توهین کرده است. من حرکت خانزاده را تأیید نمی‌کنم اما هیچکس اجازه نمی‌دهد به خانواده‌اش بی‌احترامی شود.

خودت هم دچار همین حاشیه شدی و با یک هوادار درگیری لفظی پیدا کردی…

درست است چون آن شخص به خانواده من بی‌احترامی کرد. اگر ۱۰۰ بار دیگر هم آن اتفاق رخ بدهد و کسی به خانواده‌ام توهین کند همان عکس‌العمل را نشان می‌دهم.

نمی‌خواهی صادقیان را نصیحت کنی؟

پیام باید بداند که گذشته تمام شده و دیگر برنمی‌گردد، او باید آینده را ببیند و دوباره شروع کند.

خیلی‌ها اعتقاد دارند فوتبال صادقیان تمام شده.

اصلاً چنین چیزی را قبول ندارم، صادقیان هنوز خیلی جوان است و بسیار مستعد. شاید فوتبال او کمرنگ شود اما تمام نمی‌شود. صادقیان راهی را می‌رود که من ۱۰ سال پیش رفتم، حتی بدتر از او. من ۴ بار از پرسپولیس اخراج شدم اما هر ۴ بار با قدرت به پرسپولیس برگشتم چون فوتبالیست خوبی بودم.

یکی از خوانندگان زیرزمینی گفته بود صادقیان سیگار می‌کشد.

وقتی حرفی زده می‌شود و بعد از آن ثابت نمی‌شود اهمیتی ندارد، پشت سر من هم هزار حرف وجود داشت. وقتی یک نفر معروف می‌شود این حرف‌ها را هم باید تحمل کند. من بدون سند نمی‌توانم این حرف‌ها را قبول کنم، هوادار هم باید اینطور باشد.

کمی هم در مورد بازی روز چهارشنبه پرسپولیس و بنیادکار صحبت کن، پرسپولیس می‌تواند بنیادکار را شکست بدهد؟

بازی چهارشنبه برای پرسپولیس خیلی مهم است، مطمئن هستم هواداران مانند بازی با النصر ورزشگاه آزادی را پُر میکنند. حضور ۱۰۰ هزار هوادار باعث میشود که انگیزه بازیکنان ۱۰۰ برابر شود.