به گزارش افکارنیوز، غلامرضا بهروان در خصوص صحبت‌های سعید آذری مبنی بر اینکه اعلام کرده اگر تاریخ فینال جام حذفی پس از سوم خردادماه برگزار شود خود بهروان در مقابل نفت قرار بگیرد، اظهار داشت: ما بازی‌هایمان را انجام داده‌ایم و بهتر است آقای آذری مدیریت خود را کند. او خود را مدیر کاربلد و برتر می‌داند و بهتر است اول قوانین و مقررات و شرایط را ببیند و پس از آن مصاحبه کند.

وی ادامه داد: اگر ما بخواهیم تاریخی را انتخاب کنیم قطعاً منافع دو تیم را در نظر خواهیم گرفت. متأسفانه AFC مرحله یک شانزدهم نهایی را در دو دیدار برگزار می‌کند که این موضوع برنامه ما را هم تحت تأثیر قرار داد اگر آقایان آگاهی به چنین مسائلی داشته باشند اینگونه صحبت نمی‌کنند و آرام‌تر اظهارنظر خواهند کرد.

رئیس سازمان لیگ در خصوص اینکه اگر نفت به مرحله بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا سقوط کند تاریخ فینال چه روزی خواهد شد، گفت: قطعاً با فاصله زیادی برگزار نخواهد شد حالا باید ببینیم شرایط نفت چگونه خواهد شد اما آن چیزی که مشخص است این است که بحث تیم نفت هم اکنون ملی است و باید همه کمک کنیم تا این تیم بتواند در آسیا موفق باشد. اگر این تیم به عنوان تیم اول گروهش صعود کند در دیدار برگشت میزبان خواهد بود و شرایط با زمانی که این تیم به عنوان دوم صعود کند متفاوت خواهد بود.