به گزارشافکارنیوز، برنامه ۹۰ شب گذشته روی آنتن رفت و به بررسی رقابت‌های فوتبال هفته گذشته و به خصوص هفته بیست و نهم لیگ برتر پرداخت.سوال پیامکی این برنامه به نتیجه دربی اختصاص داشت که مخاطبان ۹۰ باید نتیجه دیدار استقلال و پرسپولیس را ارسال می‌کردند.

۵۰ درصد از مخاطبان ۹۰ برد پرسپولیس را پیش‌بینی کردند و بیشترین نظر مربوط به نتیجه ۲ بر یک به سود قرمزپوشان تهرانی بود و پس از آن برد ۲ بر یک استقلال در رده بعدی قرار داشت.
ابتدای برنامه گزارشی از هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پخش شد و بازی نمایندگان ایران مورد بررسی قرار گرفت.
کارنامه نمایندگان ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به تصویر کشیده شد.گزارشی از بازی پرسپولیس مقابل بنیادکار در حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی پخش شد.
فیلم

گزارشی از داوری علیرضا فغانی و زندگی ورزشی وی پخش شد.

فغانی در بخشی از صحبت‌های خود عنوان کرد که در دوران مدرسه و هنگام گرفتن دیپلم در درس زبان انگلیسی نمره ۲۰ گرفت و در درس شیمی نمره ۰.۲۵ را کسب کرد.

*این فیلم‌ها را ببینید.

فیلم

فیلم

آماری از دربی‌های گذشته پایتخت به تصویر کشیده شد و مشخص شد از نظر آماری استقلال نسبت به پرسپولیس شرایط بهتری برای دارد.گزارشی از دیدار استقلال و تراکتورسازی پخش شد و اشاره شد که قلعه نویی با ۸ شکست، بدترین فصل خود در لیگ برتر را پشت سر گذاشت.

برد ۴ بر یک تراکتور مقابل استقلال هم تاریخی‌ترین پیروزی این تیم تبریزی در ورزشگاه آزادی بود.

سامان نریمان جهان هم با هت‌تریک در دیدار مقابل استقلال سومین هت‌تریک فصل لیگ برتر را انجام داد.


در ادامه دیدار جنجالی پیکان و راه‌آهن پخش شد و به درگیری مرفاوی با بازیکن راه‌آهن اشاره شد.صمد مرفاوی سرمربی پیکان روی خط تلفنی ۹۰ آمد و درباره اتفاقات رخ داده در این بازی توضیحاتی داد.

وی دلیل عصانیت خود را به دلیل واکنشی بود که بازیکن راه‌آهن در محدوده فنی پیکان انجام داد و سرمربی راه اهن هم برای شادمانی و خوشحالی وارد محدوده فنی وی شدند.

مرفاوی گفت: در آن شرایط من باید از خودم دفاع می‌کردم و نمی‌توانستم مثل چوب خشک بایستم و کاری انجام ندهم.

گزارشی از بازی پرسپولیس در تبریز مقابل گسترش فولاد پخش شد.

گزارشی از عملکرد لژیونرها دربخش پایانی ۹۰ روی آنتن رفت.