به گزارش افکارنیوز، تماشاچیان خشمگین استقلال که باور نمی‌کردند تیم‌شان با ۴ گل مغلوب تراکتور شده باشد، در پایان بازی به شدت علیه امیر قلعه‌نویی و محسن فروزان شعار دادند.

آنها پس از مدتی از علیرضا منصوریان حمایت کردند و خواستار این شدند که او فصل بعد به استقلال بیاید. نکته جالب ماجرا وقتی بود که آنها دوربین ۹۰ را دیدند.

آنها به گزارشگران برنامه ۹۰ می‌گفتند که قلعه‌نویی به کار استقلال نمی‌آید و باید برود. آنها همچنین بازیکنان استقلال را بی‌غیرت خطاب می‌کردند و شدت اعتراض آنها به حدی بود که به یکدیگر مجال حرف‌زدن نمی‌دادند.مدیر روابط‌عمومی استقلال که در ورزشگاه حضور داشت و نظاره‌گر ماجرا بود به سمت گزارشگر ۹۰ رفت و از او خواست تا از این صحنه‌ها فیلم نگیرد، درخواستی که البته مورد موافقت قرار نگرفت تا امشب یکی از آیتم‌های جنجالی برنامه ۹۰ علیه قلعه‌نویی روی آنتن برود.قلعه‌نویی اما در پایان بازی سعی کرد آرام نشان دهد. او به سمت تونی رفت و با او گرم گرفت انگار نه انگار که تیمش ۴ گل خورده و انگار که شعار هواداران را نمی‌شنود.اعتراض‌ها به او آن قدر زیاد بود که یکی می‌گفت: «اگر من جای او بودم در همین کنفرانس خبری استعفا می‌دادم.»به نظر میرسد خود امیر فصل بعد در استقلال نماند. اوضاع به قدری برای وی سخت شده که...