به گزارش افکارنیوز، حسین بادامکی درباره شکست یک بر صفر صبای قم مقابل نفت تهران در هفته بیست‌ونهم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: نفت یکی از تیم‌های خوب لیگ است که برای قهرمانی تلاش می‌کند و در سوی دیگر صبا برای اینکه شرایطش در جدول به لحاظ امتیازی بهتر شود، نیاز به امتیاز داشت. متاسفانه روی یک اشتباه و از روی نقطه پنالتی گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

وی با اشاره به اینکه نفت در یک قدمی قهرمانی قرار دارد، تصریح کرد: در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. تیم های مدعی قهرمانی خوب کار کرده‌اند و امیدوارم تیمی که لیاقت دارد، به قهرمانی برسد.

هافبک تیم فوتبال صبا در خصوص اعتراض مهدی تارتار به استفاده بازیکنان نفت از GPS گفت: اطلاعی از این موضوع نداشتم ولی این مسئله با صحبت‌هایی که صورت گرفت، حل شد.

بادامکی در مورد اینکه صبا انگیزه‌ای برای ۲ هفته پایانی لیگ ندارد، عنوان کرد: چنین چیزی درست نیست و برای همه بازی‌ها انگیزه داریم. مشکلات صبا آنقدر زیاد است که به این مسائل فکر نمی‌کنیم. تنها فکر ما این است که در آخرین بازی هم با انگیزه ظاهر شویم تا بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره پیشبینیاش از دربی ۸۰ گفت: پرسپولیس به لحاظ روحی شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد. استقلال از طرف تماشاگرانش تحت فشار است و نتوانسته انتظارات را برآورده کند. پرسپولیس در جدول شرایط خوبی ندارد ولی امیدوارم برنده دربی باشد.