به گزارش افکارنیوز، چند هفته بعد از آنکه پیام صادقیان از حضورش در فوتبال اروپا در فصل آینده خبر داد، حالا دوست و همبازی قدیمی او نیز اعلام آمادگی کرده است که به همراه پیام، برای دور شدن از حواشی در فوتبال اروپا توپ بزند.

" ادعا " ی محسن مسلمان با توجه به آمار این بازیکن در فوتبال ایران، بیشتر به " آرزو " شبیه است. یک آرزوی دست نیافتی.

زوران جورجوویج در اولین روزهای حضور در ذوب، محسن مسلمان را بهترین بازیکن آینده فوتبال ایران دانسته بود. محسن آن روزها شماره ۱۰ ذوب را می پوشید و با سرعتی سرسام آور به پشرفت اش ادامه می داد.

این پیشرفت اما از یک جایی به بعد، در فاصله ای بسیار نزدیک با متوقف شدن قرار گرفت. محسن نه در ذوب درخشش چندانی داشت و نه در لیست های تیم ملی دیده می شد.

او در نیم فصل لیگ چهاردهم به فولاد اضافه شده و در ۱۲ مسابقه با پیراهن این تیم، هیچ گلی به ثمر نرسانده و تنها یگ پاس گل صادر کرده است. با چنین آمار فوق العاده ای(!) شاید از میان همه لیگ های اروپایی؛ تنها لیگ ارمنستان برای جذب محسن مسلمان اقدام کند.

هم او و هم پیام اما استعداد بازی در سطوح بالای فوتبال اروپا را دارند. این اتفاق تنها در حالی رخ خواهد داد که این فوتبالیست ها، به جای نقشه کشیدن و رویا بافتن برای فرار از ایران، خداحافظی با حواشی را از خودشان شروع کنند.