به گزارش افکارنیوز، علی انصاریان در رابطه با دربی ۸۰ اظهار داشت: دربی زمانی دربی بود و دیگر الان بازیکن بزرگی در این بازی نمی بینیم. قبلا تمام بازیکنانی که به زمین می آمدند، بزرگ بودند و مردم نیز به خاطر آنها به ورزشگاه می آمدند اما الان دیگر آنها انگیزه ندارند که به استادیوم بیایند. برای این بازی هم فکر نمی کنم ورزشگاه پر شود چون ۲ تیم وضعیت خوبی ندارند.

وی درباره اینکه وضعیت ۲ تیم در جدول مناسب نیست، افزود: با وجود اینکه برخی این بازی را بی تفاوت می دانند اما به نظرم از تمام دربی های گذشته حساس تر است چون ۲ تیم در پایان فصلی قرار دارند که نتایج خوبی نگرفتند و می خواهند برای خوشحال کردن هوادارانشان در این دیدار پیروز شوند.

مدافع سابق سرخابی ها تصریح کرد: قبلا اینطور نبود که بازیکنان بی تفاوت باشند و نتیجه دربی برایشان مهم نباشد. خودم با اینکه با تمام بازیکنان حریف رفیق بودم، این رفاقت در دربی برایم معنایی نداشت. مثلا با اینکه شب قبل از دربی با نیکبخت به تلویزیون رفته بودیم، در روز بازی او را زدم و اخراج شدم.

وی در خصوص پیش بینی اش از نتیجه دربی خاطرنشان کرد: فکر می کنم این بازی را پرسپولیس ببرد. البته ۲ تیم تقریبا شرایط یکسانی دارند اما پرسپولیس کمی منظم تر بازی می کند و حس می کنم انگیزه بالاتری دارد. در هر صورت امیدوارم بازی زیبایی باشد تا مردم لذت ببرند. فکر می کنم طارمی شانس بالایی برای گلزنی در دربی داشته باشد و تیمش را پیش بیاندازد.

انصاریان در پایان گفت: من در ۱۵ دربی بازی کردم و فقط در ۲ بازی باختم اما آن موقع یک هفته قبل از بازی روی بازیکنان فشار بود. الان این دیدار هم یک بازی معمولی است و شاید خیلی هم طرفدار نداشته باشد.