به گزارش افکارنیوز، بابک حاتمی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار دربی ۸۰ مقابل استقلال گفت: خوشبختانه شرایط تیم ما از نظر روحی و تاکتیکی شرایط خوبی است و خیلی خوب کار می‌کنیم. خدا را شکر روحیه بازیکنان و کادر فنی برای این بازی خوب است و همه با هم آماده می‌شویم تا روز جمعه یک برد خوب برای پرسپولیس به دست بیاوریم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود دربی روز جمعه بی‌اهمیت‌ترین دربی تاریخ است، ‌ اظهار داشت: با اینکه من تا به حال در دربی تهران بازی نکردم اما می‌دانم که این بازی هیچ وقت بی‌اهمیت نیست. در این بازی فقط بحثامتیاز گرفتن اهمیت ندارد بلکه چیزی که مهم است کری‌خوانی بین این دو تیم و همین موضوع دربی را جذاب کرده و ما هم با قدرت به این بازی می‌رویم تا ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

این بازیکن ادامه داد: این اولین دربی است که من برای پرسپولیس بازی می‌کنم و امیدوارم که بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم و هدیه خوبی به هواداران در پایان لیگ بدهیم و امیدوارم آنها هم به استادیوم بیایند و در این بازی حساس ما را تنها نگذارند.

حاتمی درباره اینکه از نظر روحی خودش را آماده بازی در دربی تهران و فشارهای آن کرده یا نه، ‌خاطرنشان کرد: خوشبختانه هواداران پرسپولیس از ما حمایت خوبی کردند و در دو بازی لیگ قهرمانان آسیا هر بار ۱۰۰ هزار نفر به استادیوم آمدند و من هراسی از بازی کردن مقابل هواداران پرسپولیس ندارم.

وی در پاسخ به این سؤال که در دربی فقط قرار نیست هواداران استقلال هم حتما برای حمایت از تیمش راهی ورزشگاه خواهند شد و برای بازی مقابل هواداران استقلال آماده هستی یا نه، تصریح کرد: مطمئن باشید هواداران پرسپولیس در بازی روز جمعه بیشتر از هواداران استقلال به استادیوم می‌آیند چرا که هواداران پرسپولیس متعصب‌تر هستند و شما شک نکنید که آنها روز جمعه بیشتر از هواداران استقلال در ورزشگاه حضور خواهند داشت.

حاتمی درباره اینکه پیش‌بینی‌اش از دربی ۸۰ چیست، افزود: ‌دربی‌های پرگل همیشه جذاب بودند و امیدوارم این بازی هم با هر نتیجه‌ای به پایان برسد به سود تیم پرسپولیس باشد. چرا که می‌خواهیم هوادارانمان را شاد کنیم چون بدون حضور هوادار فوتبال لذتی ندارد و می خواهیم استقلال را ببریم تا در بازی هفته آینده مقابل الهلال عربستان با حمایت هوادارانمان از سد این تیم عربستانی هم بگذریم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره اینکه اگر در دربی گل بزند، چه شادی گلی از خود نشان خواهد داد،گفت: مدافع هستم اما اگر در دربی موقعیتی پیش بیاید و گل بزنم یک شادی گل مخصوص دارم که آن را انجام میدهم و باید بگویم مهم بردن پرسپولیس مقابل استقلال است و اینکه چه کسی گل بزند اهمیتی ندارد. امیدوارم از بازیکنان پرسپولیس هر کسی که گل زد نتیجه در نهایت به سود ما رقم بخورد.