به گزارش افکارنیوز، فرزاد حاتمی درباره وضعیت تیم ملوان انزلی و دیدار روز جمعه این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: در یک برهه‌ زمانی امتیازات خوبی جمع کردیم ولی پس از تعطیلات نوروز به فاصله ۱۳ روز ۴ بازی برگزار کردیم. علت افت ما به همان ۱۳ روز برمی‌گشت و امتیازات را از دست دادیم.

وی افزود: شک نکنید با برتری مقابل نفت مسجد سلیمان ۳ امتیاز را گرفته و ملوان در لیگ می‌ماند. ضمن اینکه در برخی‌ از بازی‌ها بدشانس بوده‌ایم و ۴ بار توپ‌های‌ من به تیر دروازه برخورد کرد. در این مدت فوتبال روی بد خودش را نشان داد و تیم بهم ریخت اما یقین بدانید که در لیگ می‌مانیم.

مهاجم ملوان انزلی که سابقه بازی در تیم‌های استقلال و پرسپولیس را دارد، درباره دربی ۸۰ پایتخت گفت: پرسپولیس در لیگ نتیجه نگرفته اما به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده است. استقلال اما شرایط خوبی ندارد و با شکست مقابل تراکتورسازی تبریز سهمیه آسیا را نیز از دست داد.

حاتمی ادامه داد: سابقه نشان داده است، تیمی که شرایط بدی داشته به برتری رسیده است. امسال پرسپولیس و استقلال شرایط خوبی ندارند اما امیدوارم دربی برنده داشته باشد و به تساوی کشیده نشود. نمی‌توانم بگویم دوست دارم کدام تیم برنده باشد اما بیشتر از هر چیزی دوست دارم حنیف عمران‌زاده موفق به گلزنی شود چون او خیلی می‌خواهد در دربی‌ها گل بزند. این روزها خبر ازدواجش نیز به گوش می‌رسد ولی تا زمانی که شناسنامه‌اش سیاه نشود، نباید آن را باور کرد!

بازیکن پیشین استقلال در مورد اینکه چرا ستاره‌های استقلال با امیر قلعه‌نویی به مشکل خوردند و از تیم جدا شدند، به تسنیم گفت: رابطه فرهاد مجیدی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مهدی رحمتی، سیاوش اکبرپور و … با قلعه‌نویی خوب بود ولی اطرافیان قلعه‌نویی به او صدمه زدند و رابطه‌اش را با ستاره‌‌ها خراب کردند. قلعه‌نویی نه به من، بلکه به هیچ بازیکنی بدی نکرد ولی اطرافیان او همه چیز را خراب کردند.

وی افزود: اگر همین الان نکونام و تیموریان رودررو با قلعهنویی صحبت کنند، همه چیز حل میشود و سالهای سال با هم کار میکنند و به مشکل نمیخورند اما اطرافیان قلعهنویی مانع این کار میشوند. اطرفیان او میتوانند برخی از اعضای کادر فنی یا دوستانش باشند. افرادی چون حمید بابازاده و کریم بوستانی باعث خوب شدن رابطهها میشوند اما برخی از اطرافیان قلعهنویی برای شیرین کاری باعث میشوند قلعهنویی با ستارهها دچار مشکل شود. مگر سپاهان در دوره قلعهنویی ستاره نداشت، چرا قلعهنویی در سپاهان با ستارهها به مشکل نخورد؟