به گزارش افکارنیوز، امیررضا خادم دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در‌باره وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: قوه مقننه هر قانونی که مصوب کند ما اجرا می‌کنیم.

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان بسیاری در انتظار تعیین تکلیف باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال هستند، افزود: مرحله چهارم واگذاری باشگاه پرسپولیس انجام می‌شود و حتما برنده‌ای خواهد داشت.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش با اشاره به اینکه امکان حضور تمام افراد که واجد شرایط هستند در مزایده باشگاه پرسپولیس وجود دارد، خاطرنشان کرد: عنوان می‌شود افراد حقیقی و حقوقی امکان شرکت ندارند اما آنها می خواهند در مزایده شرکت کنند.

وی با تصریح بر اینکه در واگذاری باشگاه سرخپوشان قانون را اجرایی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: در ۲۰ سال گذشته ساز و کارها را فراهم و بی‌انصافی‌ها را قبول کردیم تا مزایده عملیاتی شود.

خادم مزایده باشگاه پرسپولیس را توسط وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی عنوان کرد و گفت: وزارت ورزش در این زمینه دخیل نیست و این کار تخصصی است.

وی در ادامه از وجود ۳ هزار و ۵۰۰ طرح نیمه تمام ورزشی در کشور خبر داد و یادآور شد: برای اتمام این طرح‌ها نیاز به اعتبار است.

معاون وزیر ورزش و جوانان سفرهای خود را در راستای بررسی عملکرد مدیران ورزش و جوانان و شنیدن انتقادها عنوان کرد و متذکر شد: در کنار این موارد راهکارها ارائه و اشکالات مطرح و بررسی می‌شود.

انتهای پیام/۲۳۰۰/ذ