به گزارش برنا، در این کنفرانس که پیش از آخرین تمرین تیم ملی برگزار شد، رسانه های مالدیوی حضور داشتند و کی روش و کروچیانی به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

کی روش در نشست مطبوعاتی گفت: مطمئن هستم بازی در مالدیو برای تیم ما ساده نخواهد بود به همین خاطر ما در تهران تلاش کردیم نتیجه خوبی بگیریم. برای ما مهم است که اول یک بازی خوب از خود به نمایش بگذریم و سپس به برد فکر کنیم. در حال حاضر تنها نیمی از این بازی را پشت سر گذاشته ایم و با پیروزی در بازی پنج شنبه می توانیم کار خود برای راه یابی به مرحله بعدی به اتمام برسانیم.

سرمربی تیم ملی با اشاره به اینکه ایران در بازی مقابل مالدیو ریسک نخواهد کرد، گفت: ما در بازی مقابل مالدیو ریسک نخواهیم کرد و با تمام قوا مقابل مالدیو به میدان خواهیم رفت. یک بار پیش از این تیم ملی کره جنوبی در مالدیو مقابل این تیم با یک نتیجه تساوی متوقف شد و سر مربی این تیم که از دوستان من بود از تیم کره کنار گذاشته شد. بدون شک هیچ مربی دوست ندارد در جایگاه دوست من باشد و من هم از این قائده مستثنا نیستم. به همین دلیل با تمام احترامی که برای تیم مالدیو و بازیکنان این تیم قائل هستم با تمام قدرت مقابل مالدیو ظاهر خواهیم شد تا با دست پر و یک پیروزی خوب به تهران بازگردیم.

پس از برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سرمربیان دو تیم آخرین جلسه تمرین تیم ملی پیش از دیدار مقابل مالدیو ساعت ۱۹ در استادیوم ملی شهر ماله برگزار شد و ملی پوشان به مدت یک ساعت تمرین کردند.

در این تمرین ابتدا ملی پوشان پس از گرم کردن و دویدن به دور زمین به ارسال توپ های بلند پرداختند و بعد تمرین شوت به دروازه را در دستور کار خود قرار دادند .پس از این تمرین کی روش بازیکنان را به دو تیم تقسیم کرد که در آن بازیکنان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند و بازی دستگرمی را انجام دادند.