به گزارش باشگاه خبري فارس توانا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون تيراندازي، در مسابقه اي كه به مناسبت روز خبرنگار در فدراسيون تيراندازي برگزار شد، خبرنگاران حوزه تيراندازي با هم به رقابت پرداختند.
در این مسابقه که حدود ۶۰ نفر از رابطان، راویان و به تصویر کشندگان ورزش تیراندازی حضور داشتند، اصحاب رسانه در دو گروه بانوان و آقایان و در دو رشته تپانچه و تفنگ بادی ۱۰ متر در خط آتش قرار گرفتند.
در بخش تپانچه بادی آقایان، محسن وحدانی از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد پناهی فرد از روزنامه خراسان و رضا سعیدی پور از خبرگزاری فارس به ترتیب اول تا سوم شدند.
در تپانچه بانوان، موسوی از کمیته ملی المپیک، خانلری از نشریه تیرانداز و محمدی فر از خبرگزاری مهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در تفنگ بادی آقایان نیز واعظی از خبرگزاری آنا، علی خلیفه از خبرگزاری فارس و محمد آخوندی از خبرگزاری ایسنا به مقام های برتر دست یافتند.
در تفنگ بادی بانوان نیز شهسواری از خبرگزاری دانشجویان، خطیبی از روزنامه گل و اصلانی از روزنامه خراسان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در حاشيه اين مراسم، سيدمهدي هاشمي، رئيس فدراسيون تيراندازي ضمن تشكر از پوشش اخبار رشته تيراندازي در يك سال گذشته توسط رسانه هاي ديداري، شنيداري ، مكتوب و سايبري كشور، از اين قشر زحمت كش جامعه تقدير كرد.