به گزارش افکارنیوز، درباره استقلال لیگ پانزدهم یک چیز قطعی است و آن حضور یک سرمربی جدید روی نیمکت آبی‌پوشان پایتخت خواهد بود به طور حتم این اتفاق باعثمی‌شود تغییرات زیادی را در بین بازیکنان داشته باشد، این تغییرات طبیعی به نظر می‌رسد چرا که هر سرمربی‌ای افکار و ایده‌های خاص خودش را دارد و بر اساس آن فهرست تیمش را کامل می‌کند!

تا زمان اعلام سرپرست موقت استقلال زمان زیادی باقی نمانده است، این شخص با هماهنگی مالکان جدید مأموریت خواهد داشت با گزینه‌های مربیگری استقلال مذاکره و در نهایت سکان‌دار جدید این تیم را معرفی کند.
اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و امروز شرکت سمند ایران‌خودرو برنده مزایده استقلال لقب بگیرد، پایه‌گذاری استقلال مدل جدید شکل می‌گیرد!

اگر بخواهیم گزینه‌های داخلی مربیگری استقلال را پیش‌بینی کنیم، کار زیاد سختی پیش ‌روی‌مان نیست چرا که بر همگان روشن است پرویز مظلومی و علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه‌ها هستند و بعد از این دو نفر نام‌هایی همچون جواد زرینچه، مجید نامجومطلق و مهدی پاشازاده مطرح می‌شود که البته بعید به نظر می‌رسد سکان هدایت آبی‌پوشان به این سه نفر واگذار شود!

اگر سرمربی استقلال یک خارجی بود اصلاً‌ تعجب نکنید! به هر حال در فهرست مدیران جدید استقلال گزینه‌های خارجی هم خواهند بود. البته این انتخاب یک شرط بزرگ را به همراه خواهد داشت و آن نام این مربی است! تجربه رولند کخ آلمانی نشان می‌دهد مربی غیرایرانی در این تیم کار بسیار سخت و البته پرحاشیه‌ای را پیش‌رو خواهد داشت و علاوه بر مستطیل سبز در بیرون زمین فوتبال نیز رقبای خطرناکی دارد، پس نام سرمربی خارجی آبی‌پوشان باید آنقدر بزرگ باشد که کمتر حاشیه‌ای برایش به وجود بیاید.

یکی از مدیران فوتبال ایران که جزو گزینه‌های مدیریت این تیم مطرح می‌شود، برای نیمکت استقلال دو گزینه جدی پیش‌رو دارد؛ یک گزینه داخلی و یک گزینه خارجی…
او علاوه بر مربي در صورت نشستن روي صندلي مديرعاملي آبيها به دنبال بازگرداندن چند ستاره اين تيم است، ستارههايي كه در يكي، دو فصل اخير بنا به دلايل مختلف استقلال را به مقصد تيمهاي ديگر ترك كردند، فرد مورد نظر قصد دارد با بازگرداندن بازيكناني مثل سيدمهدي رحمتي، آندرانيك تيموريان، پژمان منتظري، اسماعيل شريفات و البته جذب تعدادي بازيكن مطرح ليگ برتري شروعي رؤيايي در استقلال داشته و تماشاگران را با اين تيم آشتي دهد.