به گزارش افکارنیوز، امیر عابدینی در خصوص مزایده چهارم واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: تا یک ساعت قبل که گزارش‌ها و تحلیل‌های مختلف به دستم می رسید حالم خوش نبود و قلبم درد می‌کرد چون به استناد نامه جهانگیری، معاون رئیس جمهور فکر می‌کردم هیئت واگذاری به هر شکلی که هست می‌خواهد دو باشگاه را به خودروسازان واگذار کنند اما با مصاحبه صبح امروز پوری حسینی متوجه شدم سه وزیر ورزش، اقتصاد و دادگستری در تصمیم گیری مستقل هستند.

وی افزود: پوری حسینی در مصاحبه صبح امروز خود اعلام کرد خودروسازان مشکلاتی دارند و بعید است بتوانند در مزایده شرایط لازم را کسب کنند بنابراین وقتی می‌گوید بعید است یعنی از نظر قوانین مزایده خود به خود از مزایده کنار گذاشته می‌شوند و من صددرصد از این موضوع اطمینان دارم. در واقع پوری حسینی فردی است که به صراحت لهجه معروف است و بعید است در روز مزایده از اظهار نظری که کرده، برگردد.

نماینده شرکت استیل آذین تاکید کرد: در حال حاضر اعتقاد راسخ دارم رقابت اصلی بین دو شرکت استیل آذین و بهنام پیشروی کیش است. با توجه به قیمتی که اعلام شده و همچنین اسناد و مدارک شرکت استیل آذین و سهامداران آن که به دقت مورد بررسی قرار گرفته و اصلاح مواردی که در مزایده سوم تذکر داده شده، شرکت استیل آذین ایرانیان برنده نهایی مزایده خواهد بود. فراموش نکنید این شرکت ۱۲ سال است در عرصه ورزش فعالیت و کمک میکند و پیشکسوتان زیادی با آن در ارتباط هستند.