به گزارش افکارنیوز، محمود شیعی در خصوص رأی کمیته انضباطی مبنی بر تبرئه راه‌آهن اظهار داشت: به نظر من عدالت در این رأی رعایت نشده است این مسئله برای من مثل روز روشن بود که جریاناتی وجود دارد و چشمم هم آب نمی‌خورد که کمیته انضباطی بخواهد عادلانه قضاوت کند.

وی گفت: چرا فدراسیون فوتبال دستور توقف بازی پلی‌آف را نداد؟! این مسئله خودش نشان می‌دهد که فدراسیون هم با رأی کمیته انضباطی موافق بوده و از قبل هم مشخص شده بود با وجود اینکه در رأی اعلام شده تجدیدنظرخواهی وجود ندارد اما ما به کمیته استیناف و دیوان عدالت اداری شکایت می‌کنیم تا این مسئله را در داخل کشور حل کنیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص اینکه آیا در صورت عدم رسیدگی به این مسئله به فیفا شکایت خواهند کرد، گفت: ما سه وکیل گرفته بودیم که هماکنون به خاطر درگیر بودن یکی از آنها با وکیل اسپانیایی و ترکیهایی خود در حال مکاتبه هستیم و پیشنهادات خود را به ما ارائه دادند تا بحث انعقاد قرارداد با آنها و همچنین تفویض برای پیگیری امورات باشگاه به آنها داده شود. تلاش ما این است که حقمان را در داخل کشور بگیریم اما اگر نشد از طریق فیفا این مسئله را پیگیری خواهیم کرد.