به گزارش افکارنیوز، غلامرضا رضایی در رابطه با وضعیت تیمش در آستانه دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: ما یک سال رویارویی را پشت سر گذاشتیم و فقط یک جام در کارنامه خودمان کم داریم. امسال از همه تیمها بازیهای بیشتری انجام دادیم و بعد از بازگشت از عربستان نیز در حال ریکاوری هستیم تا خودمان را برای حضور در فینال جام حذفی آماده کنیم.

وی افزود: ذوب آهن همیشه تیم خوبی داشته و اواخر فصل هم که اوج گرفته بود. با وجود مربی مثل یحیی گل محمدی که مربی خودم در صبا و پرسپولیس هم بوده، ذوب آهن یک تیم کاملا مدعی است که تلخ ترین بازی لیگ ما نیز مقابل این تیم بود. آنها ۵ بر ۳ ما را شکست دادند و آن شکست ما را از قهرمانی دور کرد. به هر حال شرایط این بازی متفاوت است و ما باید باهوش بازی کنیم و انتقام شکست در لیگ را هم بگیریم.

مهاجم نفت تهران در خصوص اتفاقاتی که در عربستان بعد از پیروزی مقابل الاهلی رخ داد، تصریح کرد: ما پیروزی شیرینی کسب کردیم و کاری به کار عربستانی ها نداشتیم. گفتیم بگذارید هر چقدر می خواهند برای خودشان حاشیه سازی کنند. حتی آخر بازی هم برایمان مهم نبود که یکسری اشیا به زمین پرتاب می شد و به بازیکنان ما هم خورد. مهم این بود که توانستیم به جمع ۸ تیم برتر آسیا برسیم.

رضایی درباره شایعه پیشنهاد پرسپولیس گفت: من قبلا در پرسپولیس بازی کردم و همیشه این تیم را دوست دارم اما فعلا نمی خواهم راجع به این موضوع صحبت کنم. ترجیح می دهم فعلا تمرکزم روی فینال جام حذفی باشد و بعد از آن وقت داشته باشم که درباره رفتن به پرسپولیس یا هر تیمی دیگر یا ماندن در نفت یکی را انتخاب کنم.

وی در پایان گفت: ماندن یا رفتنم از نفت به خیلی موارد بستگی دارد. شاید مهمترین آنها روشن شدن تکلیف منصوریان باشد که بدانم می خواهد بماند یا برود. به هر حال مسئولان نفت که می گویند می خواهند تیم را آسیایی ببندند و باید دید شرایط چه می شود.