به گزارش افکارنیوز، کی روش در پاسخ خبرنگاران اعلام کرد اگر مشکلات را بگویم پسر بد فوتبال می شوم. صحبت های او را بخوانید:

مشکلات ۴ بازیکن پابرجاست

اصل مطلب این است که امروز ۴ بازیکن تیم ملی غایب بودند. خسرو حیدری، علی محمدی، سیدجلال حسینی و رفیعی در تمرین امروز نبودند که به نظر می رسد همچنان مشکلات شان پابرجاست. دو نفر برای مشکل سربازی و دو نفر هم به اداره مالیات رفتند. متاسفانه این واقعیتی است که با آن روبه رو هستیم.

مشکلات را بگویم پسر بد فوتبال می شوم

بنابراین آیا منطقی است که من صحبت کنم و این مشکلات را تکرار کنم؟ به من قول داده بودند مشکلات را درست کنند. وظیفه مسوولان است با توجه به جلسات و با قلب و وجودشان ره قول شان را عمل کنند. برای ما جام جهانی از فردا شروع می شود و باید در تمام بازی ها برنده شویم اما به من بگویید چطور می شود بدون بازی این کار را انجام داد. وقتی صلح کلی وجود نداشته باشد سخت است و اگر من بخواهم مشکلات را تکرار کنم و مطمئن هستم شخصی من را پسر بد فوتبال معرفی می کند و من آدم بد فوتبال می شوم. ما از منافع تیم ملی دفاع می کنیم و امیدواریم بهترین نتایج را بگیریم. بازیکنان من نیاز به تجربه و برگزاری اردو را دارند و این تنها راهی است که موفق شویم تا بازیکنان تجربه بین المللی را بدست بیاورند.

برای اهداف مان نیار به سلاح داریم

سه ماه پیش من جلساتی با آقای کفاشیان داشتیم که در این جلسه باید برنامه ریزی می کردیم تا الان دستاوردهایش را ببینیم و الان وقت غر زدن نیست. یک بار برای همیشه بگویند اگر حرف من اشتباه است من راه خودم را بروم و دیگر حرفی نزنم. برای رسیدن به اهداف مان نیاز به سلاح داریم اما نمی دانم چرا هیچ تغییری صورت نگرفته است.

بازیکنان تجربه بین المللی ندارند

جوان ها خیلی مستعد هستند و تک تک این بازیکنان را به صورت ویدیویی و مشاهدات از نزدیک بررسی کردم. اما نمی توان تجربه را خرید و باید با تمرین بسیار بدست آورد و با وعده هم نمی توان تجربه را بدست آورد. وقتی شما به جام ملت های آسیا می روید و بازیکنان تجربه ملی ندارند و یا به جام جهانی می روید و بازیکنان تجربه بین المللی ندارند، شرایط سخت است و حرفه ای نیست. این مثل رولت روسی می ماند که تفنگ می چرخانید و گلوله نهایی شلیک می شود و تمام. روزی دوستان می گویند که کی روش خیلی مربی بدی است در حالی که ما صحبت کرده بودیم و برنامه ها را گفته بودیم.