به گزارش افکارنیوز، امید عالیشاه در خصوص شرایط این روزهایش بعد از پایان لیگ اظهار داشت: در حال حاضر برای استراحت به شمال و منزل پدری ام آمده ام. می خواهم فقط استراحت کنم تا برای فصل جدید از لحاظ ذهنی و روحی و حتی جسمی ریکاوری خوبی داشته باشم.

وی در این باره که امسال پرسپولیس در سه جام ناموفق بود، خاطرنشان کرد: متاسفانه با توجه به تغییرات بسیار زیادی که در کادر فنی و مدیریتی باشگاه ایجاد شد تمرکز بچه ها از آنها گرفته شد و همین مساله باعثشد نتوانیم با قدرت در لیگ و جام حذفی حضور پیدا کنیم. در لیگ جام قهرمانان باشگاه های آسیا هم دیدید الهلال کاملا سرتر از پرسپولیس بود و با بازیکنانی جلوی ما ظاهر شد که قیمت هر کدام شان به اندازه بودجه کل باشگاه پرسپولیس بود.

هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه بعد از مدت ها به تیم ملی دعوت شده بیان داشت: من واقعا در این فصل تلاش زیادی کردم و یکی از هدف های بزرگم در سالی که گذشت دعوت شدن به تیم ملی بود و خوشحالم که توسط کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شدم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد سرمربی تیم ملی را بدهم و برای تیم ملی کشورم بازی کنم.

عالیشاه در خصوص اینکه قرار است از چه زمانی در تمرینات تیم ملی شرکت کند عنوان کرد: با توجه به اینکه ما در لیگ قهرمانان آسیا یک بازی سخت انجام دادیم کی روش صلاح دانست تا ما در اردوی اول حضور نداشته باشیم و با شروع اردوی دوم به تیم ملی دعوت شویم اما خودم دوست دارم هر چه سریعتر در تمرینات تیم ملی شرکت کنم.

وی درباره اینکه محمد نوری بار دیگر به تیم ملی دعوت نشد تصریح کرد: نوری یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در فصلی که گذشت بود و بازی های بسیار خوبی را برای تیم انجام داد و واقعا یکی از کاپیتان های بااقتدار لیگ به شمار می رود. امیدوارم در اردوهای بعدی کی روش او را هم دعوت کند تا بتواند برای تیم ملی کشورمان بازی کند.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا در پرسپولیس خواهد ماند یا خیر، گفت: فعلا که هیچ چیز در باشگاه مشخص نیست. من خودم واقعا پرسپولیس را دوست دارم و می خواهم در این تیم به فوتبالم ادامه دهم. امیدوارم تکلیف پرسپولیس هر چه زودتر مشخص شود تا بتوانیم امسال با اقتدار فصل جدید را آغاز کنیم.

عالیشاه در پایان درباره آهنگی که برای پرسپولیس خوانده توضیح داد: باعث افتخارم است که در سرود رسمی باشگاه شرکت کردم و می دانم تمام کسانی که در این سرود شرکت کرده اند همگی از اسطوره های باشگاه پرسپولیس هستند.امیدوارم صدایم هواداران پرسپولیس را اذیت نکند.