به گزارش افکارنیوز، کریم باقری در رابطه با برنامه کادرفنی پرسپولیس برای فصل آینده اظهار داشت: شاید باورتان نشود اما من از هیچ چیزی خبر ندارم. هنوز خیلی از مسائل مدیریتی مشخص نشده است و فکر می کنم که باید ابتدا تکلیف خیلی از مسائل روشن شود.

وی در خصوص اینکه گفته می شود برانکو به باشگاه پرسپولیس برنامه و لیست بازیکنان مورد نظرش را داده، افزود: اگر برنامه و لیستش را داده، پس چطور ما بی خبر هستیم؟ این صحبتها زیاد است و رسانه ها به خاطر اینکه خبر داشته باشند، یکسری اخبار را منتشر می کنند. برانکو امروز با نژادفلاح دیدار می کند و فکر می کنم در این جلسه خیلی از مسائل تکلیفش مشخص شود.

مربی پرسپولیس همچنین تصریح کرد: جالب است که وقتی من می گویم از چیزی خبر ندارم، برخی می گویند، مگر می شود؟ چند روز است که فصل تمام شده و همه در انتظار یک اتفاق بزرگ هستند. هنوز فرصت زیاد است تا برای فصل آینده برنامه ریزی کنیم. اگر دوست دارید دروغ بگویم که این کار را انجام دهم.

وی در خصوص اینکه فصل آینده نیز به عنوان دستیار در کنار برانکو هست یا خیر، گفت: من با باشگاه قرارداد دارم و مشکلی هم برای ادامه همکاری من وجود ندارد. امروز برانکو با مسئولان باشگاه جلسه دارد و قرار است بعد از این جلسه تکلیف خیلی از مسائل مشخص شود. مطمئنا تا قبل از خروج برانکو از ایران مشخص می شود که فصل بعدی این کادرفنی فعلی هست یا خیر.

باقری درباره اینکه با برانکو صحبتی در خصوص ادامه همکاری داشته یا خیر، خاطرنشان کرد: با برانکو که هر روز صحبت می کنم اما همانطور که گفتم ابتدا باید تکلیف باشگاه مشخص شود. اصلا باید دید که چه کسانی در باشگاه می مانند و بعد برای فصل آینده تصمیم گیری کرد.

وی در پایان در رابطه با بازیکنانی که مدنظر کادرفنی برای فصل آینده هستند و گفته می شود با تیموریان هم صحبتهایی شده، عنوان کرد: ما که صحبتی با بازیکنی نکردیم و این مسائل شایعه است. اگر برخی دوست دارند بازیکنان مدنظرشان به پرسپولیس بیاید، می توانند برای خودشان این شایعات را بسازند. ما هنوز با هیچ کس از جمله تیموریان برای فصل آینده صحبت نکردیم چون هنوز وضعیت باشگاه مشخص نیست.