به گزارش افکارنیوز، پرویز مظلومی در رابطه با شایعه توافقش با استقلال در برخی از روزنامه های ورزشی اظهار داشت: باور کنید که هیچ اتفاق جدیدی رخ نداده است. من همچنان منتظر استقلال هستم چون امسال هواداران از من درخواست کردند که به تیم محبوبم برگردم. آخرین بار مسئولان استقلال را زمانی که برنامه ام را ارائه دادم، دیدم.

وی درباره اینکه گفته می شود در صورت عدم توافق با استیماچ، او گزینه اول استقلال است، افزود: من از چیزی اطلاع ندارم و بهتر است که این سوال را از مسئولان استقلال بپرسید. من هم شنیده ام که می گویند گزینه اول در میان ایرانی ها مظلومی است و بارها هم از علاقه ام برای بازگشت صحبت کردم اما صحبت جدی با من نشده است.

سرمربی سابق استقلال در پاسخ به این سوال که چه نظری درباره استیماچ دارد، تصریح کرد: من نظری درباره مربی دیگری ندارم. امیدوارم هر چه به صلاح استقلال است، رخ دهد.

مظلومی در خصوص اینکه زمان برای استقلال در حال از دست رفتن است، گفت: قطعا همینطور است اما بازهم می توان تیم بزرگ استقلال را به روزهای خوب خود بازگرداند. می بینید که تیمهای دیگر تمرینات خود را آغاز کرده اند و استقلال هم باید سریع تر وضعیت خود را مشخص کند و در فصل نقل و انتقالات فعال شود.

وی در پایان درباره اینکه نظر هیات مدیره جدید را درباره خودش می داند، عنوان کرد: همانطور که گفتم با اعضای جدید هیات مدیره دیداری نداشتم و نمی دانم نظرشان درباره من چیست. منتظر هستم تا ببینم در روزهای آینده چه اتفاقاتی را شاهد خواهیم بود.