به گزارشافکارنیوز، برانکو ایوانکوویچ در پایان جلسه‌اش با مسئولان باشگاه پرسپولیس، گفت: امروز به اتفاق سایر اعضای کادر فنی به باشگاه آمدیم و در نشستی با مسئولان باشگاه در خصوص لیست بازیکنانی که قرار است در جمع ما بمانند و نفراتی که باید برای جذب آنها اقدام شود، صحبت کردیم.

وی درباره اینکه لیست تیمش را اعلام می‌کند یا خیر، خاطر نشان کرد: این لیست فعلاً در باشگاه خواهد ماند و یک مسئله داخلی است. وقتی همه چیز قطعی شد حتماً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

باید به کادر مدیریتی جدید باشگاه فرصت داد تا برنامه‌های خود را پیش ببرد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود سیدجلال حسینی بازیکن مدنظر او برای پرسپولیس نبوده است، یادآور شد: من قصد ندارم در مورد بازیکن خاصی صحبت کنم. سرپرست باشگاه به تازگی کار خود را شروع کرده است و باید به کادر جدید فرصت داد تا برنامه‌های خود را پیش ببرد. طبیعی است که تا قطعی نشدن انتقال بازیکنی ما از اعلام نام خاصی خودداری کنیم.

مشاورانم دستیارانم هستند
برانکو در مورد اینکه گفته می‌شود او مشاورانی در فوتبال ایران دارد که از پیشکسوتان تیم ملی به حساب می‌آیند، خاطر نشان کرد: بله من مشاورانی دارم و مشاورانم دستیارانم هستند.

پرسپولیس در فصل جدید باید بی‌‎رحمانه برای قهرمانی بجنگد
وی آینده تیمش را روشن توصیف کرد و افزود: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و طبیعی است که باید در فصل جدید مسابقات لیگ بی‌‎رحمانه برای قهرمانی بجنگد. هواداران صبور باشند. ما به موقع اطلاعات خوبی در مورد تیم به آنها خواهیم داد. هدف ما این است که بهترین تیم ممکن را برای فصل جدید بسازیم. البته طبیعی است که مشکلاتی در بین راه وجود داشته باشد اما باید پایان کار را دید.

اعتماد به من بیشتر از قبل شده است
سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «آیا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به او اعتقاد کامل را دارد یا نه»، عنوان کرد: بله، اعتماد به من حتی بیشتر از قبل شده است. مهم این است که همه مجموعه تیم از هواداران گرفته تا اعضای کادر فنی، هیئت مدیره و بازیکنان برای موفقیت تیم تلاش کرده و در یک راستا حرکت کنیم.

برانکو در مورد اینکه آیا مشکل مالی‌اش با باشگاه پرسپولیس برطرف شده است یا نه، گفت: قرار است که این مشکل برطرف شود.

«بازیکنانی که قرار نیست در پرسپولیس بمانند و آنهایی که به این تیم خواهند آمد چه نفراتی هستند؟»، برانکو در پاسخ به این پرسش گفت: در این زمینه نباید اینقدر عجله کنید. ما امروز لیست خرید و خروجی تیم را مشخص کردیم و باید به مدیریت جدید فرصت داد تا در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهد. طاهری تازه دو روز است که کارش را شروع کرده است.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان خارجی پرسپولیس را میخواهد، گفت: من در لیستی که به باشگاه دادم همه چیز را مشخص کردم.