به گزارش افکارنیوز، ایگور استیماچ روز گذشته مذاکرات متعددی را با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد و حتی از امکانات این باشگاه بازدیدی به عمل آورد اما آخرین جلسه او با اعضای هیئت مدیره استقلال نشانی از توافق احتمالی نداشت.

مهمترین دلیل، رقم پیشنهادی ۴۵۰ هزار دلاری استیماچ بود. گویا این مساله که استیماچ در کرواسی فقط ۲۲۰ هزار دلار از استقلال خواسته بود و همین که به تهران رسید، رقم درخواستی اش را ۲ برابر کرد، برای برخی مسئولان شائبه ایجاد کرده و هیات مدیره استقلال را هم نسبت به این مربی بدبین کرده است.

مورد دیگر این‌که استیماچ قبول نکرد که دستیار اولش ایرانی باشد که اعضا به شدت اصرار بر آن داشتند.

ضمن اینکه استقلالی ها می دانند که برای حضور استیماچ روی نیمکت شان باید تایید وزارت ورزش را نیز داشته باشند یعنی کمیته نظارت بر مربیان خارجی حاضر در ورزش ایران که زیرنظر وزارت ورزش فعالیت می کند، باید به استیماچ مجوز همکاری با استقلال را بدهد.

این ۳ مشکل حاکی از این است که جدی‌ترین گزینه خارجی سرمربیگری استقلال به احتمال زیاد امروز ایران را ترک می‌کند تا جدی‌ترین گزینه ایرانی آبی‌ها که پرویز مظلومی است یک قدم دیگر به نیمکت این تیم نزدیک شود.

در این خصوص گفته می شود همزمان با مذاکره با استیماچ از سوی برخی از اعضای هیات مدیره با مظلومی مذاکراتی صورت گرفته و توافقات ابتدایی نیز حاصل شده است.

برابر با شنیده های ما احتمال اینكه تا ظهر امروز مظلومی سرمربی استقلال شود، زیاد است.