به گزارش افکارنیوز، استقلال تلاش کرده تا در فصل نقل و انتقالات، بازیکنان مورد نظر مظلومی را جذب کنند. تا کنون ۱۴ بازیکن بزرگسال در لیست استقلال قرار گرفته اند. مهدی رحمتی، وحید طالب لو، حنیف عمران زاده، امین حاج محمدی، هرایر مگویان، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، محمدرضا خرسندنیا، سجاد شهباززاده، کرار جاسم، آرش برهانی، خسرو حیدری، جابر انصاری و امید ابراهیمی، ۱۴ بازیکنی هستند که با استقلال به توافق رسیده اند تا فصل آینده با پیراهن این تیم بازی کنند.

بر این اساس استقلال ۴ جای خالی در لیست بزرگسال خود دارد. اگر یعقوب کریمی را استقلالی بدانیم و بازیکن این تیم، سه جای خالی باقی می ماند. یکی برای دفاع وسط، دیگری برای هافبک طراح و آخری هم برای یک مهاجم هدف. استقلال برای خط دفاع با سیدجلال حسینی در حال مذاکره است. اگر او استقلالی شود شانزدهمین سهمیه بزرگسال را اشغال خواهد کرد. برای خط میانی و حمله نیز گزینه های خارجی مد نظر مظلومی هستند. بازیکنانی برزیلی که گفته می شود یکی از آنها در لیگ ایران بازی کرده است.

با این حساب و با جذب فرشید اسماعیلی و البته تمدید قرارداد کرار جاسم، شاید مظلومی از جذب هافبک طراح منصرف شود و یک جای خالی در لیستش قرار دهد. شاید هم مذاکره با محسن مسلمان جدی شود و این بازیکن با استقلال به توافق برسد. بازیکنی که گفته می شود با پرسپولیس هم در حال مذاکره است.