به گزارش افکارنیوز، کمتر از یک‌ماه دیگر لیگ برتر فوتبال آغاز می شود اما تیم ملوان بندرانزلی همچنان بلاتکلیف است و نه سرمربی دارد و نه بازیکنان اصلی در تمرینات شرکت می کنند.

حسین ماهینی و آرش افشین که به دلیل سربازی عضو ملوان شده اند در روزهای گذشته در تمرین ملوان حاضر بودند و حضور ۲۸ بازیکن از تیم های را نظاره می‌کردند.

ملوان هواداران دو آتشه زیادی دارد و مردم بندرانزلی و استان گیلان به این تیم افتخار می کنند اما حال روز این تیم ریشه دار و قدیمی اصلا خوش نیست حتی با وجود اینکه هوادارانش جشن بقا در لیگ برتر را گرفتند.

سیروس محجوب مالک ۷۰ درصدی سهام باشگاه ملوان بعد از پایان لیگ خواستار کناره گیری شد و دو سه خریدار برای سهام این باشگاه قدم پیش گذاشتند و در نهایت داریوش بهشتی با شعارهایی زیبا توانست بخش اعظم سهام باشگاه را در اختیار بگیرد و او به هواداران ملوان وعده داد که به زودی علی دایی را به عنوان سرمربی ملوان به انزلی می آورد.از وعده بهشتی! به هواداران چند روزی می گذرد اما ملوان همچنان بلاتکلیف و سردرگم است. این قوی سپید خزر ظاهرا دستخوش طوفان های سیاسی مدیران سیاست زده اش شده است.

از روزهای قبل شنیدیم که برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می خواهند درسال انتخابات مجلس شورای اسلامی بر بال قوی سپید سوار شوند به مجلس بروند اما آنها انگار فراموش کرده اند که این قو باید زنده باشد و نفس بکشد بعد آنها را به مقاصد سیاسی شان برساند!

ملوان بلاتکلیف و سردرگم روزگار می گذراند و امیدواریم که این باشگاه دامنش را از سیاست پاک کند که عرصه پاک ورزش باید عاری از سیاسی کاری باشد.

هواداران ملوان به این تیم عشق می ورزند نه بخاطر آنکه این تیم سیاستمداران قدرتمندی داشته است بلکه از ملوان سیروس قایقران کاپیتان تیم ملی فوتبال بیرون آمده از ملوان پژمان نوری، مازیار زارع، سیدجلال حسینی ها و… به فوتبال ایران معرفی شده اند و مردم همچنان ملوان را دوست دارند.

مدیران سیاسی و مسئولان بندرانزلی هم باید بدانند که قوی سپید نمی تواند در فضای آلوده به سیاست نفس بکشد!

اکنون هواداران بیش از گذشته حتی قبل از شروع لیگ نگران ادامه حیات ملوان هستند. آنها دوست دارند ملوان به دست دلسوزانش اداره شوند همان هایی که جوانی شان را به پای ملوان گذاشتند و می دانند که بهمن صالح نیاها، محمد احمدزاده ها، فرهاد پورغلامی ها، محمد قدیربحری ها، محمد حبیبی ها و... دلشان برای ملوان می تپد و فقط نمی خواهند از قوی سپید استفاده ابزاری کنند و ملوان برای آنها بیش از یک تیم است ملوان برای آنهاو هواداران و مردم انزلی فراتر از یک باشگاه ورزشی است آنها با ملوان زندگی می کنند و به عشق ملوان نفس می کشند. نباید این عشق وعلاقه را به بازی سیاست آلوده کرد.